مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید چیلر تراکمی به قیمت کارخانه

خرید چیلر تراکمی

خرید چیلر تراکمی با توجه به نیاز تبرید و خنک کنندگی ساختمان ها انجام می گیرد. قیمت این تجهیزات به نوع و مدل چیلرها و نوع متریال آنها بستگی دارد. هرچه ظرفیت تبرید و خنک کنندگی چیلرها بالاتر باشد، قیمت خرید چیلر تراکمی نیز بیشتر خواهد بود. کمپرسورها و کندانسورها از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده چیلرها هستند.

خرید چیلر تراکمی

انواع چیلر تراکمی

 • چیلر تراکمی آب خنک
 • چیلر تراکمی هوا خنک

خرید چیلر تراکمی

معرفی چیلر تراکمی

چیلر تراکمی یکی از سیستم‌های تهویه مطبوع است که بر اساس تراکم گاز خنک کننده توسط کمپرسور عمل می کند. چیلرهای تراکمی به انواع مختلف دسته بندی می شوند و هر یک دارای خصوصیات فیزیکی، قابلیت ها و مشخصات فنی متفاوتی هستند. استفاده از چیلر تراکمی به منظور خنک کردن محیط با راندمان بالا از نظر کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه ها اهمیت زیادی دارد. متداول ترین مدل‌های چیلر تراکمی عبارت است از چیلر تراکمی اسکرو ، چیلرهای تراکمی اسکرال، چیلرهای رفت و برگشتی، چیلرهای تراکمی با فشار متغیر.

خرید چیلر تراکمی

مهمترین مزیت هایی چیلر تراکمی

 • خرید تجهیزات بدون آلودگی زیست محیطی
 • صرفه جویی در هزینه های مصرف برق
 • صرفه جویی در هزینه تعمیرات و نگهداری سیستم های خنک کننده
 • کمترین مقدار تولید سر و صدا

خرید چیلر تراکمی

عملکرد چیلر تراکمی

طرز کار چیلر تراکمی براساس سیکل تبرید تراکمی است. اگر در دستگاههای بزرگ تهویه مطبوع، سرمای تولید شده بطور مستقیم استفاده شود، بسیار گران قیمت و غیراقتصادی خواهد بود، بنابراین به جای خنک کردن مستقیم هوای اتاق، در یک مخزن، آب را خنک کرده و برای تهویه اتاق مورد نظر، به یک مبدل حرارتی مانند فن کویل یا هواساز منتقل می کنند و این اساس ساختار چیلر است.

خرید چیلر تراکمی

کاربرد چیلرهای تراکمی

 • واحدهای مسکونی
 • مراکز تجاری
 • کارخانجات صنعتی

خرید چیلر تراکمی

  اجزای اصلی چیلر تراکمی

 1. کمپرسور : کمپرسور نسبت به ظرفیت و طراحی چیلر می تواند از نوع رفت و برگشتی، مارپیچی، گریز از مرکز و در برخی موارد حلزونی می باشد.
 2. کندانسور : کندانسور بسته به مدل، طراحی و ظرفیت چیلر می تواند از نوع آبی یا هوایی باشد.
 3. شیر انبساط : شیر انبساط چیلر بسته به طراحی آن می تواند از نوع ترموستاتیک ، فشاری و یا الکترونیک باشد.
 4. اواپراتور : اواپراتور چیلر می تواند از نوع پوسته و لوله، پوسته و کویل و یا صفحه ای باشد و جهت جلوگیری از اتلافات حرارتی بدنه آن عایق می گردد.

خرید چیلر تراکمی

اجزای فرعی چیلر تراکمی

با توجه به کار چیلر تراکمی این دستگاه دارای اجزا مختلفی است. از این اجزا می توان به رسیور تانک، ساید گلاس، فیلتر درایر، کلیدهای حفاظتی، ترمیستورها، آکومولاتور و اجزای الکتریکی و کنترلی دیگر اشاره کرد.

خرید چیلر تراکمی

قسمت های چیلر

 • پمپ : جهت گردش آب در دو مسیر اواپراتور چیلر تا فن کویل یا هواساز و همچنین کندانسور تا برج خنک کن (در کندانسورهای آبی)
 • برج خنک کن : در چیلرهای دارای کندانسور آبی جهت خنک کردن آب کندانسور بکار می رود.
 • فن کویل یا هواساز : در این سیستم جهت تهیه هوای خنک از آب سرد به یکی از این دو وسیله نیاز می باشد.
 • لوله کشی، وصاله ها و شیرآلات.
 • مبرد مورد استفاده در این دستگاه معولا فریون R134A و R-22,R407C می باشد.

خرید چیلر تراکمی

فروش چیلر تراکمی

فروش چیلر تراکمی، موتور، پمپ های حرارتی، فیلترهای قوی، کمپرسور، تجهیزات ابزار دقیق برای کنترل دما و رطوبت، با توان عملکردی حدود ۱۳ کیلو وات تا بیش از ۳۰۰ کیلو وات، امکان پذیر است. انعطاف پذیری این تجهیزات با قابلیت نصب در موارد کاربردی مختلف، آب خنک مصرفی را برای فرآیندهای صنعتی و خنک سازی هوا در سایر تجهیزات تهویه مطبوع  فراهم می کند.

فروش چیلر تراکمی با توجه به شدت و سرعت جریان، ابعاد، میزان تولید صدا، وزن دستگاه و موارد کاربردی آن تعیین می گردد.فروش چیلر تراکمی در این سایت مرجع ، با کندانسور آبی یا هوایی به دو صورت یکپارچه و مجزا از ظرفیت های مختلف بر اساس استاندارهای بین المللی انجام می پذیرد. قیمت چیلر تراکمی بسته به نوع آبی و یا هوایی بودن متغیر می باشد.

خرید چیلر تراکمی

پارامترهای قیمت چیلر

 1. نوع کمپرسور
 2. تجهیزات کندانسور
 3. جنس متریال
 4. ظرفیت خنک کنندگی و تبرید

خرید چیلر تراکمی

خرید چیلر تراکمی

صاحبان صنایع و ساکنین ساختمان ها و آپارتمان ها که قصد دارند از خدمات خرید و فروش چیلر تراکمی در شرکت های فعال در این حوزه استفاده کنند باید همواره دقت داشته باشند که این خدمات را از مراکز معتبر دریافت کنند. مهمترین مزیتی که فروش چیلر تراکمی از طریق شرکت‌های معتبر نظیر برای مشتریان ارائه می دهد، استفاده از خدمات گارانتی محصولات در طول زمان استفاده از آنها است.

پارامترهای تعیین کننده قیمت چیلر

 • ظرفیت خنک کنندگی
 • برند تولید کننده
 • توان کمپرسور،پمپ یا موتور

خرید چیلر تراکمی

هرچه توان چیلر تراکمی بیشتر باشد، قیمت خرید آن نیز بالاتر خواهد بود. در همین راستا ابعاد چیلر تراکمی نیز بزرگتر است. در حقیقت، فروش چیلر تراکمی با ابعاد بزرگتر و توان عملکردی بالاتر برای نصب در صنایع و همچنین نصب در ساختمان های چند واحدی به عنوان سیستم خنک کننده مرکزی، مورد توجه قرار گرفته است.

اگر قصد خرید چیلر تراکمی را دارید و یا به مشاوره خرید سیستم های خنک کننده صنعتی و سیستم های تهویه مطبوع نیاز دارید، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مجموعه آران انرژی تماس بگیرید. در این مجموعه، رضایتمندی مشتریان و ارائه محصولات با کیفیت در رأس برنامه‌های فروش قرار دارند.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید