مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت پکیج یونیت (روف تاپ پکیج)

قیمت پکیج یونیت با توجه به راندمان کاری بالایش بسیار اقتصادی می باشد. پکیج یونیت (rooftop package) دستگاهی است که از تجمیع دستگاه هواساز ، چیلر در یک واحد بوجود آمده است. که اگر از کندانسور هوایی استفاده شود به آن پکیج یونیت هوایی و اگر از برج خنک کننده استفاده گردد به آن پکیج یونیت آبی گفته می شود. قیمت روف تاپ پکیج با توجه به نوع، مدل و همچنین برند سازنده دستگاه متفاوت می باشد.
برای خرید روف تاپ پکیج تهویه مطبوع  نیاز به انجام تحقیقات کافی می باشد تا محصول خریداری شده دارای کیفیت و بازدهی مناسبی باشد. برای دسترسی به قیمت پکیج های یونیت می توان به سایت های اطلاع رسانی کارخانه های تولید کننده مراجعه کرد و محصول را بر اساس نیاز کیفیت سنجی کرده و قیمت آن را مشاهده نمود. به طور معمول قیمت این محصول در کارخانه بسیار کمتر از نرخ بازار می باشد.

 برای خرید روف تاپ پکیج تهویه مطبوع  نیاز به انجام تحقیقات کافی می باشد تا محصول خریداری شده دارای کیفیت و بازدهی مناسبی باشد. برای دسترسی به قیمت پکیج های یونیت می توان به سایت های اطلاع رسانی کارخانه های تولید کننده مراجعه کرد و محصول را بر اساس نیاز کیفیت سنجی کرده و قیمت آن را مشاهده نمود. به طور معمول قیمت این محصول در کارخانه بسیار کمتر از نرخ بازار می باشد.

آخرین قیمت پکیج یونیت (روف تاپ پکیج)

کاربرد روف تاپ پکیج

 • ساختمان های اداری
 • مراکز تجاری
 • آپارتمان و ویلاها
 • حسینیه و مساجدها
 • هتل و تالارها
 • درمانگاه ها و فروشگاه ها
 • واحدهای صنعتی
 • انبارها
 • رستوران
 • سالن های کنفرانس
 • باشگاه ها و سالن های ورزشی
 • سینما ها و …

مراکز بالا از بزرگترین استفاده کننده های این محصول می باشند راه اندازی هرکدام از این مراکز بدون پکیج های یونیت می تواند موجب ناراحتی افراد مراجعه کننده به این مکان ها شود.

هر کدام از این مراکز احتیاج به یک مدل مشخص و متفاوت از سایر مراکز می باشند که در هنگام خرید لازم است به آن توجه ویژه ای صورت گیرد.

روف تاپ پکیج چیست

روف تاپ پکیج چیستروف تاپ پکیج ، عبارت است از واحدهای یکپارچه تهویه ای که بر روی پشت بام ساختمان های تجاری و مسکونی قابل نصب هستند. کویل های گرمایشی و سرمایشی در این سیستم ها در کنار تجهیزات رطوبت زن، شرایط هوای تهویه را از نظر دما و فشار، کنترل می کنند. برای خرید این تجهیزات و نصب در ساختمان با مجموعه تهویه آران انرژی در تماس باشید.

روف تاپ پکیج ها یک شرایط دمایی و رطوبتی بسیار مناسب را در فضا های حتی بسیار بزرگ ایجاد می کنند این امر باعث می شود تا در هزینه های اتلاف انرژی صرفه جویی خوبی صورت گیرد زیرا در روش تنظیم دمای دستی ممکن است نتوان به طور کامل دما و رطوبت را کنترل کرد و مجبور شد برای جبران آن از باز کردن در ها و پنجره های ساختمان ها و سالن ها استفاده کرد.

عملکرد روف تاپ پکیج

یک روف تاپ پکیج به تجهیزات تهویه ای گفته می‌شود که بر روی پشت بام ساختمان ها نصب می شوند. این تجهیزات قادرند هوای تمیز و تهیه شده را برای ساختمان های تجاری و ساختمان ‌های مسکونی فراهم کنند. خرید و نصب انواع سیستم های تهویه ای که بر روی پشت بام نصب می شوند مزایای زیادی را برای ساختمان به همراه دارد. روف تاپ پکیج یک واحد تهویه یکپارچه است که هم سیستم گرمایشی و هم سیستم سرمایشی را در خود جای داده است. ساختار این پکیج ها بسیار ساده و نحوه کارکرد آن بر انتقال و مبادله حرارت در داخل محفظه استوار است.

این محصول با بالاترین استاندارد های جهانی تولید شده و با استفاده از علم روز دنیا، مکانیزم تهویه هوای مکان های سرپوشیده را دگرگگون ساخته است. 

خرید روف تاپ پکیج

خرید روف تاپ پکیجهدف از خرید روف تاپ پکیج، توزیع یکنواخت هوای تهویه شده در داخل ساختمان ها است. این سیستم های یکپارچه به صورت سیستم مرکزی در ساختمان عمل می‌کنند. زمانی که روف تاپ پکیج بر روی پشت بام نصب می شود، کانال کشی برای تمام قسمت های داخل ساختمان باید انجام شود. مجرای اصلی خروجی هوای تهویه شده در این تجهیزات به کانال های فرعی متصل است؛ بنابراین هوای تصفیه شده به طور یکنواخت برای تمام موقعیت ها فراهم می شود.

روف تاپ پکیج باید از یک برند معتبر تهیه شده باشد تا بتوان از کیفیت آن اطمینان حاصل کرد. قیمت محصول قطعا تنها نشانه کیفیت بالا و یا پایین آن نمی باشد، شرکت سازنده و کشور تولید کننده از دیگر معیار هایی هستند که حتما باید قبل از خرید بررسی شود. میزان دریافت خدمات پس از فروش از دیگر نکاتی است که حتما باید سنجیده شود.

مزایای روف تاپ پکیج

همانطور که در قسمت‌ های فوق به آن اشاره شد، یک روف تاپ پکیج بر روی بام نصب می شود؛ بنابراین مهمترین مزیتی که در نگاه اول برای این تجهیزات مورد توجه قرار می گیرد این است که بدنه دستگاه در تمام شرایط آب و هوایی از استحکام و ثبات بالایی برخوردار است. بدنه محفظه سیستم های مبتنی بر روف تاپ پکیج از مصالح اولیه مقاوم ساخته شده است؛ به این ترتیب در برابر بارش برف و باران، تابش نور خورشید و تغییرات شرایط اقلیمی به خوبی عمل می کنند.

یکی دیگر از مزایای روف تاپ پکیج تنوع مدل این دستگاه ها است. بسته به نیاز ساختمان به تهویه، یکی از این تجهیزات بر روی پشت بام نصب می شود. دما فشار و رطوبت هوا از طریق این سیستم ها به طور کامل تامین می شود. قیمت پکیج یونیت با در نظر گرفتن مزایای دستگاه بسیار مقرون به صرفه می باشد.

روف تاپ پکیج در خارج از ساختمان و روی پشت بام جای گذاری می شود و مانند سایر دستگاه های گرمایشی و برودتی اشغال فضای ساختمان نمی کنند. این پکیج ها اتوماتیک بوده و نیاز به بررسی مداوم ندارد. نسبت به بسیاری از لوازم تنظیم دما دارای ایمنی بالاتری می باشند.

اجزای روف تاپ پکیج

اجزای روف تاپ پکیج

 • کویل های گرمایشی
 • کویل های خنک کننده
 • فیلترها
 • تجهیزات رطوبت زن
 • کمپرسور
 • محفظه های اصلی
 • شیر انبساط
 • فن ها
ظرفیت(تن تبرید)قیمت پکیج یونیتظرفیت(تن تبرید)قیمت پکیج یونیت
40استعلام شود5استعلام شود
50استعلام شود10استعلام شود
60استعلام شود15استعلام شود
70استعلام شود20استعلام شود
75استعلام شود25استعلام شود
80استعلام شود30استعلام شود

کیفیت هرکدام از این اجزا در محصول نهایی بسیار تاثیر گذار می باشد.

قیمت پکیج یونیت

قیمت پکیج یونیتقیمت پکیج یونیت یکپارچه،هوایی مجزا و پشت بامی تحت تاثیر قیمت چیلر و هواساز می باشد و همچنین قیمت خرید روف تاپ پکیج با توجه به مدل دستگاه و نیاز ساختمان به تهویه متفاوت است. برای خرید این تجهیزات و دریافت جدیدترین قیمت های سیستم های تهویه با کارشناسان فروش در آران انرژی تماس حاصل کنید.مشاوره رایگان،فروش مستقیم از درب کارخانه با استانداردهای روز دنیا و همچنین خدمات ویژه از افتخارات ما به هموطنان عزیز می باشد.مشتریان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین استعلام قیمت با ما در ارتباط باشند.

شاخص های تعیین قیمت پکیج یونیت

 1. مدل دستگاه
 2. جنس قطعات نصب شده
 3. نوع کندانسور
 4. ظرفیت تهویه
 5. نوسانات ارزی
 6. برند تولیدکننده روفتاپ

نحوه کار روف تاپ پکیج حجم مشخصی از هوای بیرون به داخل محفظه دستگاه وارد می شود؛ پس از عبور از سیم پیچ ها و کویل های گرمایشی، دمای هوا در حد متعادل تنظیم می شود. اگر روف تاپ پکیج در حالت خنک کننده کار کند، واحد تبرید در این دستگاه در کویل های خنک کننده عمل می کنند. منبع انرژی برای گرمایش روف تاپ پکیج مشعل گاز است.در واحد تبرید، کمپرسور، کندانسور و فن ها کنترل فرایند خنک کنندگی را بر عهده دارند. فن ها در داخل این تجهیزات در به حرکت درآوردن جریان هوا نقش مهمی دارند. زمانی که لازم باشد میزان رطوبت داخل محفظه تنظیم شود، تجهیزات رطوبت زن از طریق نازل ها، آب را به هوا اسپری می کنند.

طرز کار روف تاپ پکیج در فصل زمستان می تواند به صورت مخلوطی از هوای گرم و هوای سرد بیرون باشد. به این ترتیب از افزایش ناگهانی درجه حرارت هوا هنگام تهویه جلوگیری خواهد شد. در ‌نهایت هوای تمیز و با دمای مورد نظر از طریق کانال های خروجی و به وسیله فن های دمنده به ساختمان هدایت می شود.

این پکیج ها نیاز به سرویس های دوره ای دارند که باید مدنظر خریدار قرار گیرد. هزینه سرویس این محصول بسیار کمتر از سرویس وسایل گرمایشی و سرمایشی است که یک مجموعه بزرگ به آن نیاز دارد.

عرضه مستقیم روف تاپ پکیج در کشور

عرضه مستقیم روف تاپ پکیج در کشورعرضه مستقیم روف تاپ پکیج در کشور از طریق مراکز فروش اینترنتی انجام می شود که به عنوان بهترین فروشگاه های عرضه کننده،  اقدام به فروش محصول می نمایند که با خرید از این طریق می توان ضمن مشاهده کاتالوگ روف تاپ پکیج و اطلاع از قیمت پکیج روف تاپ، محصول را بدون واسطه و مستقیم و با قیمت پایین و آسان و فوری خریداری نمود.

شرکت های تولیدکننده با احداث انواع شعبات نمایندگی محصول در سراسر کشور و حتی خارج از کشور به عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات خود می پردازند، برای خرید مستقیم روف تاپ پکیج ارزان، می توانید به این مراکز و مراکز رسمی عرضه کننده مانند انواع بازارهای رسمی خرید و فروش کالا و بازارهای بورس ارائه دهنده کالا بصورت حضوری مراجعه کرده و انواع گوناگون محصول را با کیفیت بالا خریداری کنید.

اگر قصد خرید محصول اصل و اورجینال را به صورت بدون واسطه  دارید، می توانید از طریق مراجعه به بازارهای بزرگ خرید و فروش  و عمده فروشی روف تاپ پکیج به تهیه و خریداری محصول با کیفیت عالی و قیمت های به صرفه و مناسب اقدام نمایید.

برند های برتر تولید کننده روف تاپ پکیج تهویه مطبوع

برند های برتر تولید کننده روف تاپ پکیج تهویه مطبوعبرند های برتر تولید کننده روف تاپ پکیج تهویه مطبوع، انواع این تجهیزات را با کیفیت فوق العاده و از بهترین مواد اولیه و با کیفیت و با به روز ترین دستگاه ها و ماشین آلات تولید کرده و از طرق گوناگون به بازارهای مصرف و خریداران عرضه می نماید.

شرکت های مختلفی با برندهای برتر و معروف در زمینه تولید و پخش روف تاپ پکیج فعالیت می کنند که برخی از این کارخانجات محصولاتی تخصصی برای تهویه هوا و تأمین هوای مطبوع در انواع مراکز، ادارات و ساختمان ها را تولید کرده و روانه بازار می کنند.

محصولات برتر تولید شده داخلی، از طریق انواع بازرگانی های معتبر محصول در بازارهای داخلی و خارجی عرضه شده و به فروش می رسند.

برای انتخاب یک برند مناسب  و مرغوب، می توان به کیفیت محصول، تنوع در ابعاد و اندازه محصول، رضایت مشتریان در بازار، ضمانت پس از فروش، سابقه و تجربه شرکت تولید کننده آن، قیمت محصول، طول عمر و دوام محصول و فاکتورهای دیگر دقت و توجه کرد.

صادرات عمده روف تاپ پکیج تهویه مطبوع

صادرات عمده روف تاپ پکیج تهویه مطبوعسیستم های پکیج یونیت با کیفیت فوق العاده در داخل کشور و توسط بهترین شرکت های تولیدی و از بهترین متریال و تحت نظر بهترین مهندسان و متخصصین و طبق استانداردهای جهانی تولید شده و علاوه بر تامین نیازهای داخلی به بازارهای جهانی صادر می شوند، صادرات عمده روف تاپ پکیج تهویه مطبوع از طریق مراکز مختلفی صورت می گیرد از جمله:

 1. بازرگانی های بزرگ و معتبر عرضه کننده بهترین برندهای روز کالا 
 2. مراکز تجاری و صادرات محصول
 3. مراکز فروش رسمی محصول و نمایندگی های معتبر انواع آن
 4. بازارهای بورس ارائه دهنده محصول
 5. مراکز فروش اینترنتی محصول
آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید