مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت مینی چیلر خانگی

مینی چیلر خانگی، دستگاهی است که اساس عملکرد آن مشابه با انواع چیلرهای صنعتی می باشد. این مدل چیلر برای تهویه مطبوع و خنک سازی مختلفی به کار می رود و قیمت مینی چیلر خانگی با توجه به پارامترهای متعددی، متغیر می باشد و همچنین امکان نصب واحدهای مجزا در مکان های خاص از این مینی چیلر وجود دارد.

با توجه به نوساناتی که در بازار کشور وجود دارد، قیمت خرید و فروش چیلر و مینی چیلر های خانگی از کارخانه جات معتبر تولید کننده این محصولات نیز مدام در حال تغییر و تحول بوده و فاقد ثبات است. لذا نمیتوان قیمت دقیقی از این محصولات را ارائه نمود.

می توان برای کسب دقیق این محصول در شرکت صادراتی مینی چیلر، از سایت فروش آنلاین آن گرفت. در این مرکز قیمت ها کاملا به روز بوده و آخرین تغییرات ثبت خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این محصول مفید ایرانی با ما همراه باشید. 

لیست قیمت مینی چیلر خانگی

مینی چیلر خانگی چیست

مینی چیلر خانگی چیست مینی چیلر که یکی از تجهیزات خانگی برای خنک کردن می باشد در دو نوع خنک کننده هوا و آب در بازار سراسر کشور موجود بوده و از طریق معتبرترین مراکز عرضه کننده این محصولات میتوانید آن را خریداری نمایید.

امروزه با نوع ساخت ساختنان ها و متراژ پایین خانه ها، می توان مینی چیلر ها را جز لوازم ضروری منازل دانست. این محصول برای تهویه هوا و خنک کردن آب مورد استفاده قرار می گیرد. 

این محصول به راحتی قابل نصب است و نیاز به موتور خانه آنچنانی ندارد و فضای بسیار کمی را اشغال می کند و در هر مکانی از خانه که بخواهید قابل نصب است. 

انواع مینی چیلر

 1. مینی چیلر آب خنک
 2. مینی چیلر هوا خنک

انواع متعددی از مینی چیلر ها در بازار سراسر کشور عرضه شده است که بسته به پارامترهای مختلف از جمله کیفیت، کارایی، ابعاد و … میتوان آن ها را دسته بندی کرد و در هر دسته مینی چلر های مختلفی قرار می گیرند.

همان طور که از نام آن ها مشخص است، مینی چیلر آب خنک برای خنک کردن آن می باشد و مینی چیلر هوا خنک، برای تهویه و خنک کردن هوا می باشد. 

هر کدام از آن ها در ابعاد، کیفیت و برند ها مختلف تولید می شوند. خوشبختانه ایران از تولید کنندگان برتر این محصول می باشد که کارخانه های بزرگی در حال تولید این دستگاه در ابعاد و کارایی مختلف می باشند. 

ابعاد مختلف این محصول سبب شده تا برای مکان های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد و دستگاه های بزرگ برای مکان های متراژ بالا و چیلر های کوچک برای مکان هایی مثل اتاق خواب، سرویس بهداشتی، انبار و … می باشد. 

در هنگام خرید حتما با مشاوران مرکز فروش صحبت کنید و مکان مورد نظر خود را بگویید تا چیلری مناسب زا تهیه کنید و بهترین استفاده را از آن ببرید. 

کاربری مینی چیلر

 • آپارتمان های مسکونی
 • شرکت های تجاری
 • واحد های اداری
 • مراکز آموزشی و …

کاربرد مینی چیلر ها بسیار متنوع است و انواع مختلفی از این محصولات عرضه شده است که مناسب برای مکان های اداری، آموزشی، خانگی و … می‌باشد و هر کدام کارایی خاصی دارند.

اخیرا کاربری مینی چیلر ها بسیار زیاد شده و در همه مکان های عمومی و خصوصی از آن استفاده می شود.

این محصول برای تهویه هوای اتاق های بیمارستان ها، ادارات، دفاتر شرکت ها و سرویس های بهداشتی و … بسیار کاربردی می باشد و همه مکان ها از آن استفاده می کنند. 

استفاده از این محصول جز اقلام نظام مهندسی شده است که در هنگام طراحی نقشه، جایگاه آن مشخص می شود و در همان ابتدا حداقل خرید یک دستگاه از این محصول برای یک واحد ساختمان ضروری شده است. 

از این رو، میزان کاربری آن هر روز رو به به افزایش است و شرکت های تولید کننده در حال تولید بیشتر این محصول می باشند همواره با به کار گیری پیشرفته ترین تکنولوژی ها، با کیفیت ترین و جدید ترین چیلر ها را تولید می کنند. 

ظرفیت مینی چیلر

ظرفیت مینی چیلر اشخاص فعال در این زمینه می‌توانند اطلاعات دقیق تری در مورد ظرفیت مینی چیلر در اختیار شما قرار دهند.

منظور از ظرفیت مینی چیلر همان میزان برودت یا تهویه هوا در متراژ معین است که جدید ترین دستگاه های تولید شده با ظرفیت بالا، گام بزرگی در صرفه جویی انرژی و هزینه برداشته است.

کوچک ترین دستگاه های تولید شده ظرفیت بسیار بالایی دارند و می توانند فضای بزرگی را خنک کنند و تهویه مناسب انجام دهند.

مزایای مینی چیلر خانگی

مزایای مینی چیلر خانگی

 • قابلیت اطمینان بالا عملکرد عالی
 • طراحی پیشرفته و هزینه های کمتر
 • امکان کنترل هوشمند
 • سیستم کارآمد
 • عملکرد بدون تولید سر و صدا
 • تنظیم رطوبت و دما را به صورت جداگانه

قابلیت اطمینان بالا عملکرد عالی تجهیزات مینی چیلر خانگی به گونه ای طراحی شده اند که فرآیند انتقال حرارت میان آب و هوا، فعالیت پمپ های آب، سیستم های لوله های تبرید یا خنک کننده و …، در نهایت راندمان عملکردی در سیستم کار می کنند. لوله های مبرد در این تجهیزات به هیچ عنوان دچار نشتی نمی شوند. همین عوامل، قابلیت های خنک کنندگی مینی چیلر خانگی را افزایش می دهد.

طراحی پیشرفته و هزینه های کمتر یکی دیگر از مزایای استفاده از مینی چیلر خانگی، در اختیارداشتن تجهیزاتی است که با استفاده از فناوری های روز دنیا طراحی شده اند. نصب این تجهیزات و همچنین با کیفیت بودن تمام قسمت ها و قطعات، هزینه های تعمیرات و نگهداری را نیز حذف می کند.

امکان کنترل هوشمند مزیت دیگری از مینی چیلر خانگی، قابلیت کنترل دستگاه به صورت هوشمند است. سیستم های ابزار دقیق برای کنترل دما و رطوبت که در تجهیزات مینی چیلر تعبیه شده‌اند از طریق ریموت کنترل در هر واحد قابل تنظیم هستند. نصب هر یک از این تجهیزات در آپارتمان های مسکونی و اداره ها این مزیت را فراهم می‌آورد که برای هر مکان به صورت مجزا می‌توان شرایط خنک سازی محیط را از طریق کنترل هوشمند، تنظیم نمود؛ بنابراین هیچ تداخلی با سایر مکان ها ایجاد نمی شود.

سیستم کارآمد هیچ شکی در آن نیست که تجهیزات مینی چیلر خانگی، سیستم های ایده آل و کارآمد هستند. زمانی که بار تهویه هوا در داخل مینی چیلر به حد استاندارد می رسد، عملیات کمپرسور، کنترل می شود. به این ترتیب، مصرف انرژی در حد تعادل نگه داشته شده و امنیت دستگاه در حین کار کردن تضمین می شود.

عملکرد بدون تولید سر و صدا یکی دیگر از مهم ترین مزایای مینی چیلر خانگی، عدم تولید صدا یا صدای کم در هنگام کار کردن است. ورقه های فولادی که در چند لایه با استفاده از فناوری کاهش دهنده نویز و صدا برای تولید تجهیزات مینی چیلر خانگی استفاده شده اند و همچنین کیفیت بالای فن به کار رفته در این دستگاه، میزان تولید صدای مزاحم در حال عملکرد سیستم تهویه مطبوع در محیط را به شدت کاهش می دهد.

اشخاص مطلع در این حوزه می‌توانند اطلاعات دقیقتری در خصوص مزایای مینی چیلر در اختیار شما قرار دهند.

پارامترهای مشخص کننده قیمت مینی چیلر

 1. نام برند تولید کننده
 2. کیفیت محصول
 3. ظرفیت تن تبرید
 4. نوع مینی چیلر آبی و یا هوایی بودن
 5. تجهیزات به کار رفته در دستگاه
ظرفیت مینی چیلرقیمتظرفیت مینی چیلرقیمت
3استعلام شود12استعلام شود
4استعلام شود13استعلام شود
5استعلام شود14استعلام شود
6استعلام شود15استعلام شود
7استعلام شود16استعلام شود
8استعلام شود17استعلام شود
9استعلام شود18استعلام شود
10استعلام شود19استعلام شود
11استعلام شود20استعلام شود

از طریق معتبر ترین مراکز عرضه این محصولات می‌توانید از پارامترهای مشخص کننده قیمت اینن محصولات اطلاعات دقیقتری بدست بیاورید.

قیمت مینی چیلر خانگی قیمت مینی چیلر خانگی با توجه به خصوصیات ذکر شده مشخص می گردد.برای خرید انواع مینی چیلر خانگی و همچنین صنعتی و سایر تجهیزات تهویه مطبوع با کارشناسان مجموعه آران انرژی در تماس باشید.

بسته به پارمترهای مختلف قیمت روز این محصولات نیز متفاوت بوده و بدون اطلاع داشتن از این پارامترها نمی‌توان قیمت دقیقی از آن را ارائه نمود.

نمایندگی فروش مینی چیلر در کشور نمایندگی ها در سراسر کشور فعالیت می کنند و پخش این کالا در بازار از راه های متعددی
صورت می گیرد و افراد می توانند به راحتی آن را خریداری کنند.
خریدارانی که قصد دارند نمونه های مرغوب و با کیفیتی از این کالا را تهیه
کنند بهتر است به نمایندگی های موجود سر بزنند.

مینی چیلر تک فازی را می توان از راه های زیادی خریداری کرد که آسان ترین و راحت ترین راه
برای تهیه آن مراجعه به فروشگاه هایی است که محصولات خود را با قیمت ارزان
تری به مشتری ارائه می دهند.
خرید اینترنتی آن ها سبب می شود تا افراد در
مدت زمان کوتاهی به کالای مورد
نظر خود دسترسی پیدا کنند و از آنجا که این فروشگاه ها بدون واسطه هستند،
لذا محصولات خود را با قیمت ارزان تری به فروش می رسانند. در این فروشگاه
ها انواع مدل و طرح های این کالا را در برند و مارک های معتبر می توان
مشاهده کرد که هر کدام از آنها مشتریان خاص خود را دارد.

عرضه بدون واسطه مینی چیلر خانگی و صنعتی خریدار مینی چیلر خانگی از طریق راه های متعددی می تواند به این کالا دسترسی پیدا کند. عرضه بدون واسطه این کالا را در بازار صورت می گیرد و خریداران می توانند این کالا ها را به صورت مستقیم و حضوری از درب کارخانه و با قیمت ارزان تری خریداری کنند که در این صورت در میزان هزینه های آن ها صرفه جویی خواهد شد.

خرید انواع چیلر از طریق فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر است و ساده ترین
راه برای دسترسی به آن محسوب می شود. تولید کنندگان برای آنکه انواع
تولیدات خود را به نمایش
بگذارند از طریق راه
های متعددی وارد عمل می شوند. نمایندگی ها و مراکز پخش و توزیع نمونه هایی
هستند که از طریق آن ها اقدام به در دسترس گذاشتن تولیدات خود در سراسر
کشور می زنند.

تهیه ارزان ترین انواع مینی چیلر خانگی از طریق معتبرترین مراکز فعال در زمینه عرضه انواع مختلف مینی چیلر ها می توانید این محصولات را با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

علاوه بر این امروزه فروشگاه های اینترنتی مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند این فروشگاه ها نیز می‌توانند گزینه خوبی برای خرید این محصولات باشند.

امروزه این کالا ها به قیمت بسیار مناسبی در سایت های فروش آنلاین به فروش گذاشته می شوند که به دلیل قیمت ارزان و کیفیت بالا، مشتریان زیادی را از سراسر جهان جلب کرده است.

در واقع این مرکز، همان نمایندگی شرکت های تولید کننده می باشد که با فعالیت 24 ساعته خود در دنیای مجازی، مشتریان واقعی زیادی را به سمت خود کشیده است.

دلایل کاهش نرخ 10 درصدی مینی چیلر خانگی

دلایل کاهش نرخ 10 درصدی مینی چیلر خانگی اصلی ترین دلیل کاهش قیمت این محصول را می توان تولید زیاد چیلر دانست. 

این کالا به تعداد زیادی روزانه تولید می شود که باید به فروش برسد. به همین دلیل تولید کنندگان محصولات خود را به 10 درصد تخفیف به فروش می رسانند.

شرکت صادراتی مینی چیلر خانگی

شرکت صادراتی مینی چیلر خانگی شرکت صادراتی مینی چیلر خانگی، محصولاتی با کیفیت تولید می کند که در سراسر جهان طرفدار دارد.

این محصول در بسته بندی های کاملا دقیق و بهداشتی برای کل جهان فرستاده می شود و سود بسیار خوبی عاید ایران می گردد.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید