مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت ایرواشر آپارتمانی و صنعتی

لیست قیمت ایرواشر

انواع وسایل تهویه وجود دارند که با فرارسیدن فصل گرم سال، مورد استفاده قرار می گیرند. در این میان، ایرواشرها، نوع به خصوصی از این محصولات هستند که ویژگی های منحصر به فرد زیادی دارند. این نوع از وسایل مدل های متفاوتی را نیز دارا می باشند که با نگاهی به لیست قیمت ایرواشر آپارتمانی با نرخ های گوناگونی مواجه می شوید.

لیست قیمت ایرواشر

 

ایرواشر چگونه کار می کند؟

ایرواشر چگونه کار می کند؟ می دانید ایرواشر چیست؟  نوعی دستگاه برای تهویه مطبوع می باشد که به دلیل چگونگی فعالیت، به آن هواشور هم می گویند. از آن برای گرمایش و سرمایش در مکان های متفاوتی استفاده می نمایند و بسیار شبیه به کولرهای آبی هستند؛ ولی شاید بپرسید که ایرواشر چگونه کار می کند؟

این محصولات، هوای گرم را در تابستان به داخل دستگاه کشیده و سپس با استفاده از پمپ مخصوص اّب و نازلی که دارد، هوا را به نحوی شستشو می دهد و خنک می نماید. نازل ها با پاشاندن ذرات پودری آب، گرد و غبار و آلودگی های هوا را می گیرند و سپس هوای تمیز و در همین حال خنک را خارج می کنند.

در زمستان اما عملکرد آن برای ایجاد گرما، تا اندازه ای متفاوت است. برای این کار، همه ورودی های دستگاه بسته می شود و تنها یک منطقه برای ورود هوا باقی می ماند. در هر صورت، این نوع از محصولات مدل های مختلفی دارند. آنان همچنین چهار دریچه اصلی را دارا می باشند که عملکرد مشخصی دارند:

  • دریچه ویژه هوای تازه
  • دو دریچه برای رفت و برگشت هوا
  • یک دریچه برای بیرون نمودن هوای برگشتی

خرید انواع دستگاه ایرواشر خانگی

خرید انواع دستگاه ایرواشر خانگی جهت خرید انواع دستگاه ایرواشر خانگی و صنعتی، باید به موارد متعددی توجه کنید. اول این که این محصولات را بر اساس مساحت و محیطی که دارید تهیه نمایید تا به این ترتیب، انرژی را به صورت بهینه مصرف نمایی دو هزینه های زیادی نپردازید. سپس این که، در هنگام خرید دستگاه ایرواشر، به برند آن توجه جدی کنید.

همینطور باید بگوییم که خرید ایرواشر خانگی به صورت کلی نیز انجام شدنی بوده و مرکز پخش، آن را در مدل های متفاوت، کیفیت های گوناگون از سوی دیگر، ابعاد مختلفی با توجه به سفارش تولید و در اختیار مشتری قرار می دهد. گفتنی است که با تهیه عمده این محصولات می توانید بهترین دستگاه ها را با قیمت های ارزان نیز به دست آورید.

امروزه تهیه کردن بهترین دستگاه های ایرواشر از طریق راه دور نیز امکان پذیر می باشد. این مجموعه آنلاین، نوع استاندارد را به صورت گارانتی شده به همه جای ایران پخش می کند. می توانید سفارش را همین اکنون به فروشندگان این وب سایت، ارائه دهید.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید