تهویه آران انرژی
شنبه , خرداد ۱۷ ۱۳۹۹
خانه - چیلر - قیمت چیلر تراکمی | بازار فروش چیلر جذبی در ایران

قیمت چیلر تراکمی | بازار فروش چیلر جذبی در ایران

قیمت چیلر تراکمی و همچنین فروش آن با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ورود سیستم های سرمایشی جدید به بازار که یکی از نیازهای اصلی در صنایع مختلف می باشد، اهمیت بالایی در بازار پیدا کرده است و مشتریان زیادی را نیز جذب نموده است.

با توجه به شرایط اقتصادی،ضرورت و وجود یک طرح بهینه سازی در مصرف منابع مختلف انرژی با در نظر گرفتن مصرف برق بالای چیلرهای متراکم،مالکین و مهندسین مشاور ترجیح می دهند از چیلرهای جذبی استفاده کنند. نحوه کار این چیلرهای جذبی با استفاده از انرژی حرارتی باعث خنک شدن هوا می شوند.

کاهش هزینه ها همواره از مهمترین دغدغه های بوده است که صنایع داشته اند تا بتوانند با کمترین هزینه تمام شده خریداری نمایند. کاهش هزینه ها سبب خواهد شد تا بتوانند کالاهای تولید شده خود را با قیمت های مناسب عرضه دارند و در رقابت با دیگر صنایع موفقیت کسب نمایند. به همین منظور شرکت های تولید کننده چیلر تراکمی و جذبی به دنبال تولید بهترین ها بوده و می باشند.

قیمت چیلر تراکمی | بازار فروش چیلر جذبی در ایران

چیلر جذبی

چیلر جذبیDeepblue یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان چیلرهای جذبی( شعله مستقیم – بخار آب – گازهال اگزوست و انرژی خورشیدی) در دنیا می­باشد و از ظرفیت ۵۰ تن تبرید تا ۲۰۰۰ تن تبرید با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا طراحی ، تولید و تست عیب یابی و ظرفیت می گردد. با پرداخت قیمت چیلر ۷۰ تن می توان با سهولت استفاده های لازم را از این دستگاه برد. قیمت چیلر تراکمی و جذبی کاملا متفاوت می باشد.

چیلر های جذبی عموما از حرارت انرژی لازم برای سرد کردن را کسب می کنند که این حرارت را یا از بخار آب و یا از گرمای آب به دست می آورند.

انواع چیلر جذبی

 • چیلر جذبی تک اثره (Single Effect Chiller)
 • چیلر جذبی دو اثره یا دو مرحله ای (Double Effect Chiller)
 • چیلر جذبی شعله مستقیم (Direct Fire Chiller)
 • تولید چیلر های جذبی با آب گرم
 • تولید چیلر های جذبی آب داغ
 • تولید چیلر های جذبی با بخار
 • تولید چیلر های جذبی با دایرکت فایر

همچنین با برنو های متفاوتی تولید می گردد که مشتریان هر کدام با شناختی که از این برند ها دارند اقدام به خرید چیلر جذبی مورد نیاز خود می نمایند.

جهت مقایسه انواع این چیلر ها می توان گفت قیمت چیلر سامسونگ با قیمت چیلر تراکمی ایستاده شاید تنها در کارایی این دستگاه ها باشد. اما با این وجود اکثر مراکز نمونه های مورد نیاز مشتریان را در اختیار شان می گذارند. متقاضیان می توانند با آشنایی با طرح های مختلف جدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه های چیلر جذبی را تهیه نمایند.

معرفی انواع مختلف چیلر

معرفی انواع مختلف چیلرنمونه چیلر های یک اثره به علث مصرف بخار پایین فشار آبی که دارد از استهلاک و تنش کمتری برخوردار است که این عامل سبب خوردگی کمتر دارند و عمر آنها نسبت به دیگر نمونه ها بیشتر است.

به طور کلی چیلر ها به دو نوع جذبی و تراکمی تقسیم می شوند. چیلر های تراکمی از انرژی الکتریکی و چیلر های جذبی از انرژی حرارتی برای تولید سرما استفاده می کنند. هر یک از این دستگاه ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که بسته به کارکرد و ویژگی هایی که دارند در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل های مختلف چیلر توسط برند های گوناگون تولید می شود که کیفیت نسبتا خوبی دارند. انتخاب مدل دستگاه به سلیقه و شرایط محیط فرد خریدار بستگی دارد.

در بین محصولات برند های مختلف تفاوت هایی دیده می شود و محصولات این مراکز بسته به شرایط تولید و جنس مواد اولیه به کار برده شده برای تولید، کیفیت مختلفی دارند.

روش کار انواع چیلر تراکمی

روش کار انواع چیلر تراکمی

 1. چیلر تراکمی رفت و برگشتی مرغوب
 2. چیلر تراکمی اسکرو یا تیغه مار پیچی
 3. چیلر های تراکمی اسکرال یا غلطکی

مشتریانی که تمایل به خرید این نوع دستگاه را دارند می توانند با مراجعه به کارشناسان متخصص فروش اطلاعات کافی بدست آورند تا بتوانند وسیله مورد نیازشان را خریداری نمایند.

با توجه به تولید کنندگان گوناگون خارجی و داخلی دستگاه های مختلف توسط صنایع تولید می شود که مشتریان باید دقت کافی در خصوص کیفیت دستگاه داشته باشند تا رضایت همیشگی از محصول خریداری شده داشته باشند.

چیلر تراکمی با تراکم هوای مبرد، عمل سرمایش را انجام می دهد. ابتدا فشار گاز توسط کمپرسور افزایش یافته و سپس‌ وارد کندانسور می شود و حرارت خود را از دست می دهد و به مایع تبدیل می شود. سپس از طریق شیر انبساط و کاهش دما و فشار وارد اپراتور می شود و گرمای آب در مجاورت اپراتور را می گیرد. به این طریق توسط این دستگاه آب سرد می شود. 

کاربرد مدل های مختلف چیلر تراکمی

کاربرد مدل های مختلف چیلر تراکمی

 • ارسال لیست قیمت چیلر
 • کاربرد های چیلر
 • تفاوت های دستگاه
 • مزایای مختلف دستگاه
 • میزان مصرف دستگاه چیلر

از اجزای چیلر تراکمی می توان کندانسور، کمپرسور، اپراتور، شیر انبساط، لرزه گیر و تابلو برق اشاره کرد. مدل های مختلفی از این محصول ساخته شده است که با هم تفاوت هایی دارند. به طور کلی از چیلر های تراکمی برای سرد کردن آب مورد استفاده قرار می گیرند که این آب سرد می تواند هوای ساختمان و ماشین آلات صنعتی را خنک کند و به همین دلیل در صنایع مختلف برای جلوگیری از داغ شدن بیش از حد ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرد. 

در شیوه کارکرد مدل های مختلف این دستگاه تفاوت های جزئی دیده می شود که انتخاب نوع آن به شرایط محیط و دیگر عوامل بستگی دارد.

قیمت فروش انواع چیلر تراکمی

قیمت فروش انواع چیلر تراکمی قیمت چیلر تراکمی در بازار بسته به برند تولید کننده و کیفیت آن متفاوت است. همچنین قیمت این محصول در مراکز مختلف عرضه متفاوت است و در مراکز و نمایندگی های اصلی فروش قیمت نهایی آن مناسب تر است.

در ماه های گذشته به دلیل نوسانات بازار قیمت این محصول در بازار با تغییراتی مواجه بوده است که برای اطلاع از قیمت به روز انواع مدل های این دستگاه می توان به صورت حضوری به نمایندگی های فروش و یا به صورت اینترنتی به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کرد. 

در بازار فروش این محصول انواع برند های داخلی و خارجی به چشم می خورد که قیمت نمونه های خارجی بالاتر از انواع تولید شده در داخل است.

ویژگی های انواع چیلر تراکمی آبی

ویژگی های انواع چیلر تراکمی آبی این چیلرها در مقایسه با نوع جذبی ای که دارند از این خواص برخوردارند:

 1. کمتر به محیط زیست آسیب می رسانند.
 2. به مراتب آب کمتری مصرف می نمایند.
 3. محدودیتی برای استفاده از این مدل چیلر در مناطق گوناگون وجود ندارد.
 4. عملکر بهتری دارند.
 5. حجم کمتری را دارا می باشند.
 6. هزینه و قیمت مناسبی را هم دارا هستند.

چیلرهای تراکمی آبی به وسیله برق و جریان الکتریسیته راه اندازی می شوند. به این مدل از دستگاه، آب خنک هم می گویند که کاربرد زیادی در مناطق مختلف کشورمان دارند. انواع چیلر تراکمی را می توان از فروشگاه های مختلفی تهیه کرد.

چیلرهای تراکمی آبی از بخش های متفاوتی تولید شده اند که می توان به تجهیزات خنک کننده، پمپ، کندانسور، الکتروموتور، کمپرسور، اوپراتور، شیر انبساط و انقباض و غیره اشاره کرد.

چیلر تراکمی آب خنک را شرکت های تولیدی گوناگونی تولید می کنند و به بازار عرضه می دارند. این شرکت ها در اقصی نقاط کشورمان فعالیت می نمایند و کار تولید مدل های گوناگونی از این دستگاه های خنک کننده هستند. بیشتر شرکت های تولید کننده چیلر، دستگاه های دیگری را هم می سازند و روانه بازار می نمایند.

مشخصات بهترین چیلر تراکمی هوایی

مشخصات بهترین چیلر تراکمی هوایی در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند و یکی از انواع مختلف چیلرهای تراکمی می باشند. چیلرهای هوایی نصب شان ساده است و به راحتی در هر جایی که خواسته باشید نصب می گردد. این نوع از چیلرها با دمای ۷ تا ۱۲ درجه سلسیوس به خوبی کار می کنند و نیازی نیست که نگران دمای آب و هوایی منطقه مورد استفاده از آن باشید. چیلرهای تراکمی هوایی در جاهایی مورد استفاده قرار می گیرد که امکان استفاده از نوع دیگر چیلرهای تراکمی وجود نداشته باشد. این نوع از چیلر، بر مبنای سیکل تبرید تراکمی راه اندازی شده است و دارای اجزای گوناگونی می باشد که می توان به این ها اشاره کرد:

 1. اواپراتور
 2. شیر انبساط
 3. کمپرسور
 4. کندانسور

چیلرهای هوایی را به دلیل این در هوای آزاد نصب می کنند که از خود حرارت ایجاد می نمایند و نیاز است تا در فضای باز جا به جا شوند که آسیبی به موتور آن نرسد. این چیلرها کاربرد زیادی در مکان های گوناگونی از جمله اداره های دولتی، ساختمان های بزرگ مسکونی، دانشگاه ها و غیره دارد. قیمت چیلر تراکمی در نوع آبی و هوایی متغیر می باشد.

از چیلرها بیشتر در شهرهایی استفاده می شود که گرمای زیادی دارد و این ها تنها دستگاه هایی هستند که می توانند به راحتی یک محیط را خنک نگه دارند و مصرف کمتری را داشته باشند. بزرگترین چیلرها هوای خنکی را که تولید می کنند، در کانال های گوناگونی پخش می شود از طریق این کانال ها هوای خنک به فضای در نظر گرفته شده، فرستاده می شود.

اگر به بازار خرید و فروش انواع دستگاه خنک کننده مراجعه کنید، متوجه مدل های متفاوت چیلرها خواهید شد و بی تردید به این بستگی دارد که شما در کدام شهر و با چه اقلیمی زندگی می کنید. این گونه است که خواهید توانست بهترین مدل چیلر را تهیه کرده و از آن کار بگیرید.

در چه جاهایی از چه نوع چیلر هایی باید استفاده نمود؟

در چه جاهایی از چه نوع چیلر هایی باید استفاده نمود؟ مسئله دیگر این است که چیلرها ابعاد مختلفی دارند و باید در هنگام خرید، به نوع نیاز تهویه هوای سالن توجه کرد.

چلیرها هوای خنکی را که تولید می کنند، از بالا و پایین وارد محوطه کاری می نمایند که باعث ایجاد خنک شدن کارمندان و همچنین دستگاه ها می شود.

کارخانه های تولیدی بر اساس نیاز مناطق گوناگون به چیلر، نمایندگی ایجاد می کنند تا هم در کار فروش باشند و هم نصب و خدمات پس از فروش را انجام دهند. فروش چیلر تراکمی هم از طرف نمایندگی ها صورت می گیرد.

قیمت چیلر تراکمی

برخی کاربردهای چیلر تراکمی در صنعت

چیلرهای مورد استفاده در ساخت پلاستیک معمولاً یک یا هر دو نقش را به خود اختصاص می دهند ، محصولات پلاستیکی را خنک می کنند و ماشین آلات مورد استفاده در ساخت آنها را خنک می کنند. محصولاتی که دمیده ، تمبر یا اکسترود شده اند. از واحدهای چیلر نیز برای گرم نگه داشتن بشکه اکسترودر و هیدرولیک دستگاه قالب گیری نیز استفاده می شود. این نه تنها در مصرف انرژی صرفه جویی می کند بلکه به افزایش عمر تجهیزات ساخت پلاستیک نیز کمک می کند.

چیلر در چاپخانه های با حجم بالا نقش اساسی دارد. گرمای زیادی در اثر اصطکاک از طریق غلطک های چاپی ایجاد می شود و با خشک شدن جوهر در اجاق ها. برای نگه داشتن غلطکها در شرایط مناسب و کاغذهای تازه چاپ شده در چیلرهای مناسب استفاده می شود. آنها گرما را از فرایند خارج می کنند و با وجود شرایط گرمای زیاد ، قطعات و کاغذ را در شرایط خوبی قرار می دهند. قیمت چیلر تراکمی با توجه به نوع کاربری و ظرفیت مورد نیاز مشخص می شود.

پایین ترین لیست قیمت عمده فروشی انواع چیلر

پایین ترین لیست قیمت عمده فروشی انواع چیلرکارخانه ها که در کار تولید زیاد دستگاه های چیلر هستند، در انواع مختلفی دستگاه های خنک کننده را تولید می نمایند و به بازار عرضه می دارند. این گونه می شود که آنان خود تصمیم می گیرند چه قیمتی را باید روی دستگاه شان بگذارند.

در بازار خرید، فروش چیلر دست دوم هم انجام می شود که در این خصوص باید متوجه سالم بودن و همچنین کارایی بالای آن بود.

لیست قیمت عمده فروش را می شود از طریق اینترنت و فروشگاه های معتبری که در این بخش فعالیت می کنند هم به دست آورد. در این فروشگاه ها انواع چیلر به نمایش گذاشته شده و قیمت های آنان هم درج گردیده است.

خریدار چیلر و مدل های مختلف این دستگاه می تواند محصولات مورد نیاز خود را از مراکز عمده فروش تهیه کند که در این صورت هزینه کمتری بابت خرید محصول می پردازد. به طور کلی قیمت ها در فروش عمده پایین تر است چرا که فرد خریدار از تخفیف های ویژه بهره مند می شود.

برای اطلاع از لیست قیمت عمده مدل های گوناگون این محصول می توان به مراکز تولیدی و یا نمایندگی های فروش این مراکز مراجعه کرد.

صادرات چیلر تراکمی آب خنک

صادرات چیلر تراکمی آب خنکچیلر تراکمی توسط برند های مختلفی در داخل کشور تولید می شود که محصولات تولید شده به دلیل استفاده از بروز ترین تکنولوژی های روز دنیا و ماشین آلات از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار هستند و قابلیت رقابت با نمونه های مشابه خارجی را دارند. قیمت چیلر های داخلی مناسب تر از برند های خارجی می باشند و کارکرد مناسبی هم دارند به همین دلیل از میزان فروش بیشتری برخوردار هستند.

صادرات چیلر تراکمی و قطعات آن به کشور های مختلفی انجام می شود که کشور های همسایه مانند عراق و امارات از مهم ترین مقاصد صادراتی این محصول می باشند. صادرات انواع مختلف این محصول هم زمینه اشتغال افراد زیادی را فراهم می کند و هم باعث ارز آوری قابل توجه برای کشور می شود.

تهیه ارزان ترین انواع چیلر تراکمی

تهیه ارزان ترین انواع چیلر تراکمیخرید و فروش چیلر توسط مراکز مختلفی صورت می گیرد که قیمت و کیفیت محصولات عرضه شده در این مراکز با هم متفاوت است. به طور کلی قیمت ها در نمایندگی های اصلی برند های مختلف و دیگر مراکزی که عرضه مستقیم دارند مناسب تر است.

برای تهیه ارزان ترین انواع چیلر تراکمی که از مدل های پر طرفدار در صنایع مختلف است بهتر است که خرید خود را از مراکزی که عرضه مستقیم دارند انجام دهید. علاوه بر این برای پرداخت هزینه کمتر می توانید از نمونه های تولید شده در داخل استفاده کنید که از سطح کیفی بالایی برخوردار هستند و قیمت مناسب تری هم دارند.

قیمت چیلر تراکمی به نسبت دیگر انواع این دستگاه مناسب تر است و به همین دلیل تمایل به استفاده از این دستگاه بیشتر است.

سریع ترین راه خرید چیلر تراکمی

سریع ترین راه خرید چیلر تراکمیروش های مختلفی برای خرید چیلر تراکمی وجود دارد که خرید اینترنتی از سریع ترین و در دسترس ترین روش های خرید این محصول می باشد. اکثر برند های تولید کننده این محصول دارای سایت اینترنتی فروش می باشند که انواع این دستگاه به همراه کاتالوگ و قیمت در آن موجود می باشد. امکان خرید از مراکز فروش اینترنتی در هر ساعتی از شبانه فراهم است و از هر نقطه ایی از کشور می توان دستگاه مورد نظر خود را سفارش داد.

علاوه بر این اگر به مراکز تولیدی و یا نمایندگی های فروش این محصولات نزدیک می باشید می توانید به صورت حضوری به این مراکز مراجعه کنید و چیلر مد نظر خود را خریداری کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

چیلر اسکرال و اسکرو

تفاوت چیلر اسکرال و اسکرو چیست

چیلر اسکرال و اسکرو ، دو نوع از انواع چیلرهای متداول در بازار هستند. قیمت …