مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چیلر تراکمی آب خنک

قیمت چیلر تراکمی و همچنین فروش آن با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ورود سیستم های سرمایشی جدید به بازار که یکی از نیازهای اصلی در صنایع مختلف می باشد، اهمیت بالایی در بازار پیدا کرده است و مشتریان زیادی را نیز جذب نموده است.

با توجه به شرایط اقتصادی،ضرورت و وجود یک طرح بهینه سازی در مصرف منابع مختلف انرژی با در نظر گرفتن مصرف برق بالای چیلرهای متراکم،مالکین و مهندسین مشاور ترجیح می دهند از چیلرهای جذبی استفاده کنند. نحوه کار این چیلرهای جذبی با استفاده از انرژی حرارتی باعث خنک شدن هوا می شوند.

کاهش هزینه ها همواره از مهمترین دغدغه های بوده است که صنایع داشته اند تا بتوانند با کمترین هزینه تمام شده خریداری نمایند. کاهش هزینه ها سبب خواهد شد تا بتوانند کالاهای تولید شده خود را با قیمت های مناسب عرضه دارند و در رقابت با دیگر صنایع موفقیت کسب نمایند. به همین منظور شرکت های تولید کننده چیلر تراکمی و جذبی به دنبال تولید بهترین ها بوده و می باشند.

قیمت چیلر تراکمی آب خنک با هزینه های معینی به ثبت می رسد. این نرخ ها در انواع مختلف این محصولات اندکی فرق داشته و روزانه، جدید می شوند. پس برای اطلاع از هزینه های کنونی باید با کارشناسان ارتباط برقرار کنید تا لیست کاملی از هزینه ها را به دست آورید.

چیلر تراکمی آب خنک

 

چیلر جذبی

چیلر جذبی چیلر های جذبی عموما از حرارت انرژی لازم برای سرد کردن را کسب می کنند که این حرارت را یا از بخار آب و یا از گرمای آب به دست می آورند.

این وسایل از تولیداتی پر استقبال بوده که وظیفه خنک سازی محیط را بر عهده دارند. آن ها با استفاده از لیتیم و آب مقطر میزان سرمای مصرفی را تولید می کنند.

انواع چیلر جذبی

 • چیلر جذبی تک اثره (Single Effect Chiller)
 • چیلر جذبی دو اثره یا دو مرحله ای (Double Effect Chiller)
 • چیلر جذبی شعله مستقیم (Direct Fire Chiller)
 • تولید چیلر های جذبی با آب گرم
 • تولید چیلر های جذبی آب داغ
 • تولید چیلر های جذبی با بخار
 • تولید چیلر های جذبی با دایرکت فایر

همچنین با برنو های متفاوتی تولید می گردد که مشتریان هر کدام با شناختی که از این برند ها دارند اقدام به خرید چیلر جذبی مورد نیاز خود می نمایند.

جهت مقایسه انواع این چیلر ها می توان گفت قیمت چیلر سامسونگ با قیمت چیلر تراکمی ایستاده شاید تنها در کارایی این دستگاه ها باشد. اما با این وجود اکثر مراکز نمونه های مورد نیاز مشتریان را در اختیار شان می گذارند. متقاضیان می توانند با آشنایی با طرح های مختلف جدید ترین و پیشرفته ترین دستگاه های چیلر جذبی را تهیه نمایند.

این محصولات از لحاظ درجه غلظت سازی به دسته های زیر تفکیک می شوند :

 • مدل های تک اثره
 • موارد دو اثره

هم جنین اگر وارد زیر جزئیات این محصولات شوید می توانید تقسیم بندی های دیگری را نیز برایشان ترتیب دهید.

اگر مساله یافتن منبع گرمایی آن ها باشد باید این تمایزات را به نحوه دیگری بیان نمایید :

 1. هوا خنک : انواعی که از آب گرم استفاده می کنند در رتبه اول جای دارند.
 2. آب خنک :موارد بعدی با آب داغ فرآیند ها را به اتمام می رساند.
 3. تبخیری : نهایتا ساخته هایی ایجاد شده که تنها توسط بخار آب به حرکت می افتند.

در آخر بر مبنای کمپرسور در دسته های رفت و برگشتی، اسکرو و اسکرال و نیز سانتریفیوژی قرار داده می شوند.

معرفی انواع مختلف چیلر

معرفی انواع مختلف چیلر به طور کلی چیلر ها به دو نوع جذبی و تراکمی تقسیم می شوند. چیلر های تراکمی از انرژی الکتریکی و چیلر های جذبی از انرژی حرارتی برای تولید سرما استفاده می کنند. هر یک از این دستگاه ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که بسته به کارکرد و ویژگی هایی که دارند در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل های مختلف چیلر توسط برند های گوناگون تولید می شود که کیفیت نسبتا خوبی دارند. انتخاب مدل دستگاه به سلیقه و شرایط محیط فرد خریدار بستگی دارد.

در بین محصولات برند های مختلف تفاوت هایی دیده می شود و محصولات این مراکز بسته به شرایط تولید و جنس مواد اولیه به کار برده شده برای تولید، کیفیت مختلفی دارند.

انرژی الکتریکی مصرفی در چیلر ها باعث شده تا آن ها در دو دسته تراکمی و جذبی جای بگیرند.

 1. تراکمی : دستگاه های مربوطه با استفاده از انرژی برق به حرکت می افتند و کل محیط را دارای هوایی مطبوع می کنند. آن ها قادر هستند بسته به سرمای مورد نیاز، از زیر صفر درجه تا دما های بالا تر تنظیم گردند.
 2. جذبی : این مدل برخلاف نمونه قبلی از شیوه به روز تری برای انتقال هوای گرم به کندانسور استفاده می کند.

روش کار انواع چیلر تراکمی

چیلر تراکمی آب خنک

 

 1. چیلر تراکمی رفت و برگشتی مرغوب
 2. چیلر تراکمی اسکرو یا تیغه مار پیچی
 3. چیلر های تراکمی اسکرال یا غلطکی

مشتریانی که تمایل به خرید این نوع دستگاه را دارند می توانند با مراجعه به کارشناسان متخصص فروش اطلاعات کافی بدست آورند تا بتوانند وسیله مورد نیازشان را خریداری نمایند.

با توجه به تولید کنندگان گوناگون خارجی و داخلی دستگاه های مختلف توسط صنایع تولید می شود که مشتریان باید دقت کافی در خصوص کیفیت دستگاه داشته باشند تا رضایت همیشگی از محصول خریداری شده داشته باشند.

چیلر تراکمی با تراکم هوای مبرد، عمل سرمایش را انجام می دهد. ابتدا فشار گاز توسط کمپرسور افزایش یافته و سپس‌ وارد کندانسور می شود و حرارت خود را از دست می دهد و به مایع تبدیل می شود. سپس از طریق شیر انبساط و کاهش دما و فشار وارد اپراتور می شود و گرمای آب در مجاورت اپراتور را می گیرد. به این طریق توسط این دستگاه آب سرد می شود.

در آغاز کمپرسور دستگاه با توان خود گاز ها را دریافت کرده و در حین ورود به ‌کندانسور آن را خنک می گرداند. در این زمان گاز ها به مایع تبدیل شده و این روند تا زمانی ادامه می یابد که هوای اطراف خنک شود.

به این صورت گرمایی در محیط باقی نمی ماند.

کاربرد مدل های مختلف چیلر تراکمی

چیلر تراکمی آب خنک

 

 • ارسال لیست قیمت چیلر
 • کاربرد های چیلر
 • تفاوت های دستگاه
 • مزایای مختلف دستگاه
 • میزان مصرف دستگاه چیلر

از اجزای چیلر تراکمی می توان کندانسور، کمپرسور، اپراتور، شیر انبساط، لرزه گیر و تابلو برق اشاره کرد. مدل های مختلفی از این محصول ساخته شده است که با هم تفاوت هایی دارند. به طور کلی از چیلر های تراکمی برای سرد کردن آب مورد استفاده قرار می گیرند که این آب سرد می تواند هوای ساختمان و ماشین آلات صنعتی را خنک کند و به همین دلیل در صنایع مختلف برای جلوگیری از داغ شدن بیش از حد ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرد.

در شیوه کارکرد مدل های مختلف این دستگاه تفاوت های جزئی دیده می شود که انتخاب نوع آن به شرایط محیط و دیگر عوامل بستگی دارد.

انواع مختلف این دستگاه ها را که در بالا تعریف کردیم در ساختمان ها، سردخانه ها، گلخانه هایی با متراژ زیاد، کارخانه های سازنده لاستیک و خیلی از امور دیگر بسیار کاربرد دارند.

البته باید عنوان کرد که در هریک از این دسته ها انواع مخصوصی به استفاده می رسند. مثلا نمونه های رفت و برگشتی تنها در سردخانه ها قابلیت داشته و از مدل های دیگر در ساختمان های متفاوت می توان استفاده نمود.

قیمت فروش انواع چیلر تراکمی

چیلر تراکمی آب خنک

در ماه های گذشته به دلیل نوسانات بازار قیمت این محصول در بازار با تغییراتی مواجه بوده است که برای اطلاع از قیمت به روز انواع مدل های این دستگاه می توان به صورت حضوری به نمایندگی های فروش و یا به صورت اینترنتی به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کرد.

در بازار فروش این محصول انواع برند های داخلی و خارجی به چشم می خورد که قیمت نمونه های خارجی بالاتر از انواع تولید شده در داخل است.

این که تمایل دارید قیمت فروش این مدل از چیلر ها را به دست آورید امری کاملا ساده است اما در این بین، نباید به هر مرجعی اعتماد کرد.

توجه داشته باشید که  نرخ های متغیر بازاری را به صورت اینترنتی به دست آورید.

ویژگی های انواع چیلر تراکمی آبی

ویژگی های انواع چیلر تراکمی آبی

 1. کمتر به محیط زیست آسیب می رسانند.
 2. به مراتب آب کمتری مصرف می نمایند.
 3. محدودیتی برای استفاده از این مدل چیلر در مناطق گوناگون وجود ندارد.
 4. عملکر بهتری دارند.
 5. حجم کمتری را دارا می باشند.
 6. هزینه و قیمت مناسبی را هم دارا هستند.

چیلرهای تراکمی آبی به وسیله برق و جریان الکتریسیته راه اندازی می شوند. به این مدل از دستگاه، آب خنک هم می گویند که کاربرد زیادی در مناطق مختلف کشورمان دارند. انواع چیلر تراکمی را می توان از فروشگاه های مختلفی تهیه کرد.

چیلرهای تراکمی آبی از بخش های متفاوتی تولید شده اند که می توان به تجهیزات خنک کننده، پمپ، کندانسور، الکتروموتور، کمپرسور، اوپراتور، شیر انبساط و انقباض و غیره اشاره کرد.

چیلر تراکمی آب خنک را شرکت های تولیدی گوناگونی تولید می کنند و به بازار عرضه می دارند. این شرکت ها در اقصی نقاط کشورمان فعالیت می نمایند و کار تولید مدل های گوناگونی از این دستگاه های خنک کننده هستند. بیشتر شرکت های تولید کننده چیلر، دستگاه های دیگری را هم می سازند و روانه بازار می نمایند.

کنترل دقیق بر روی میزان آب خروجی، مصرف برق اندک و به صرفه، هزینه های تولیدی رو به تنزل و در آخر خدمات رسانی در زمینه نصب از ویژگی های هستند که برای انواع مختلف این اجناس می توانیم قائل شویم.

امور ذکر شده در مقایسه با نمونه های هوایی ارجحیت بیشتری دارند.

مشخصات بهترین چیلر تراکمی هوایی

مشخصات بهترین چیلر تراکمی هوایی

 1. اواپراتور
 2. شیر انبساط
 3. کمپرسور
 4. کندانسور

چیلرهای هوایی را به دلیل این در هوای آزاد نصب می کنند که از خود حرارت ایجاد می نمایند و نیاز است تا در فضای باز جا به جا شوند که آسیبی به موتور آن نرسد. این چیلرها کاربرد زیادی در مکان های گوناگونی از جمله اداره های دولتی، ساختمان های بزرگ مسکونی، دانشگاه ها و غیره دارد. قیمت چیلر تراکمی در نوع آبی و هوایی متغیر می باشد.

از چیلرها بیشتر در شهرهایی استفاده می شود که گرمای زیادی دارد و این ها تنها دستگاه هایی هستند که می توانند به راحتی یک محیط را خنک نگه دارند و مصرف کمتری را داشته باشند. بزرگترین چیلرها هوای خنکی را که تولید می کنند، در کانال های گوناگونی پخش می شود از طریق این کانال ها هوای خنک به فضای در نظر گرفته شده، فرستاده می شود.

اگر به بازار خرید و فروش انواع دستگاه خنک کننده مراجعه کنید، متوجه مدل های متفاوت چیلرها خواهید شد و بی تردید به این بستگی دارد که شما در کدام شهر و با چه اقلیمی زندگی می کنید. این گونه است که خواهید توانست بهترین مدل چیلر را تهیه کرده و از آن کار بگیرید.

اگر به دنبال یافتن بهترین نمونه از میان این محصولات هستید حتما این مشخصه ها را، در ان ها جست و جو نمایید :

دو فاکتور اصلی یعنی نوع خنک کننده استاندارد و نیز سرعت هوا دهی بالا از امتیازاتی قابل ملاحظه در یک چیلر تراکمی هوایی به شمار می روند.

در چه جاهایی از چه نوع چیلر هایی باید استفاده نمود؟

چیلر تراکمی آب خنک

چلیرها هوای خنکی را که تولید می کنند، از بالا و پایین وارد محوطه کاری می نمایند که باعث ایجاد خنک شدن کارمندان و همچنین دستگاه ها می شود.

کارخانه های تولیدی بر اساس نیاز مناطق گوناگون به چیلر، نمایندگی ایجاد می کنند تا هم در کار فروش باشند و هم نصب و خدمات پس از فروش را انجام دهند. فروش چیلر تراکمی هم از طرف نمایندگی ها صورت می گیرد.

برخی کاربردهای چیلر تراکمی در صنعت چیلرهای مورد استفاده در ساخت پلاستیک معمولاً یک یا هر دو نقش را به خود اختصاص می دهند ، محصولات پلاستیکی را خنک می کنند و ماشین آلات مورد استفاده در ساخت آنها را خنک می کنند. محصولاتی که دمیده ، تمبر یا اکسترود شده اند. از واحدهای چیلر نیز برای گرم نگه داشتن بشکه اکسترودر و هیدرولیک دستگاه قالب گیری نیز استفاده می شود. این نه تنها در مصرف انرژی صرفه جویی می کند بلکه به افزایش عمر تجهیزات ساخت پلاستیک نیز کمک می کند.

چیلر در چاپخانه های با حجم بالا نقش اساسی دارد. گرمای زیادی در اثر اصطکاک از طریق غلطک های چاپی ایجاد می شود و با خشک شدن جوهر در اجاق ها. برای نگه داشتن غلطکها در شرایط مناسب و کاغذهای تازه چاپ شده در چیلرهای مناسب استفاده می شود. آنها گرما را از فرایند خارج می کنند و با وجود شرایط گرمای زیاد ، قطعات و کاغذ را در شرایط خوبی قرار می دهند. قیمت چیلر تراکمی با توجه به نوع کاربری و ظرفیت مورد نیاز مشخص می شود.

خیلی از صنایع هستند که به وجود این تجهیزات نیازمند هستند. برای نمونه :

 • تولیدات شیمیایی
 • دارویی
 • غذایی
 • چاپ
 • ابزار سازی و غیره

پایین ترین لیست قیمت عمده فروشی انواع چیلر

پایین ترین لیست قیمت عمده فروشی انواع چیلر در بازار خرید، فروش چیلر دست دوم هم انجام می شود که در این خصوص باید متوجه سالم بودن و همچنین کارایی بالای آن بود.

لیست قیمت عمده فروش را می شود از طریق اینترنت و فروشگاه های معتبری که در این بخش فعالیت می کنند هم به دست آورد. در این فروشگاه ها انواع چیلر به نمایش گذاشته شده و قیمت های آنان هم درج گردیده است.

خریدار چیلر و مدل های مختلف این دستگاه می تواند محصولات مورد نیاز خود را از مراکز عمده فروش تهیه کند که در این صورت هزینه کمتری بابت خرید محصول می پردازد. به طور کلی قیمت ها در فروش عمده پایین تر است چرا که فرد خریدار از تخفیف های ویژه بهره مند می شود.

برای اطلاع از لیست قیمت عمده مدل های گوناگون این محصول می توان به مراکز تولیدی و یا نمایندگی های فروش این مراکز مراجعه کرد.

در بازار عمده فروشی تنها راهکاری که به نظر می رسد اعلام هزینه هایی متوسط و رو به کاهش است.

لیست قیمت های عمده فروشی انواع چیلر های صنعتی چون مدام در حال تغییر می باشد، باید در همان روز و نیز همان ساعت دریافت شود.

صادرات چیلر تراکمی آب خنک

صادرات چیلر تراکمی آب خنک صادرات چیلر تراکمی و قطعات آن به کشور های مختلفی انجام می شود که کشور های همسایه مانند عراق و امارات از مهم ترین مقاصد صادراتی این محصول می باشند. صادرات انواع مختلف این محصول هم زمینه اشتغال افراد زیادی را فراهم می کند و هم باعث ارز آوری قابل توجه برای کشور می شود.

از سالیان گذشته ایران به این فکر افتاد که قدم های بزرگی را در زمینه صادرات چیلر ها بردارد تا مناطقی مانند آذربایجان، عراق، ترکیه، کویت و امارات متحده عربی از وجود وسایل بی نیاز گردند.

البته این امر تنها به خاطر رضایت مندی ساکنین کشور های خارجی مربوط نیست بلکه، افزایش درآمد های داخلی هم به وجود ایتن عرضه های باکیفیت وابسته است.

تهیه ارزان ترین انواع چیلر تراکمی

تهیه ارزان ترین انواع چیلر تراکمی برای تهیه ارزان ترین انواع چیلر تراکمی که از مدل های پر طرفدار در صنایع مختلف است بهتر است که خرید خود را از مراکزی که عرضه مستقیم دارند انجام دهید. علاوه بر این برای پرداخت هزینه کمتر می توانید از نمونه های تولید شده در داخل استفاده کنید که از سطح کیفی بالایی برخوردار هستند و قیمت مناسب تری هم دارند.

قیمت چیلر تراکمی به نسبت دیگر انواع این دستگاه مناسب تر است و به همین دلیل تمایل به استفاده از این دستگاه بیشتر است.

برای این که این فرصت را داشته باشید که به نمونه های ارزان تر این وسایل دست پیدا کنید لازم است قبل از هر کاری، به استعلام قیمت های روز از منبعی معتبر بپردازید.

به این صورت قادر هستید که با اتکا بر هزینه ها به تهیه مدل های قیمت پایین اجناس روی آورید.

سریع ترین راه خرید چیلر تراکمی

چیلر تراکمی آب خنک

علاوه بر این اگر به مراکز تولیدی و یا نمایندگی های فروش این محصولات نزدیک می باشید می توانید به صورت حضوری به این مراکز مراجعه کنید و چیلر مد نظر خود را خریداری کنید.

آسان ترین و سریع ترین راه برای به دست آوردن این محصولات، سرچ کردن سایت مورد نظر است.

اطمینان داشته باشید که می توانید زود ترین خرید ها را با کارشناسان فروش ما انجام دهید.

بررسی تخصصی چیلر تراکمی

بررسی تخصصی چیلر تراکمی

امور دینامیکی مربوط به این تجهیزات استاندارد قوای لازم را در سه بخش اصلی چیلر ها هدایت می کنند.

در واقع نوع کمپرسوری که در این اقلام به کار رفته است خط فشار و درجه حرارت ثابت را، به صورت استاندارد تنظیم و اجرایی می کند.

عملکرد آن ها بستگی به وسعت فضا دارد که البته تا مکان هایی با ابعاد مشخص را جواب گو هستند.

نمایندگی فروش چیلر تراکمی

نمایندگی فروش چیلر تراکمی

نمایندگی فروش این محصولات می تواند بهترین منبع برای دسترسی به نمونه هایی باکیفیت و اعلا باشد. کلیه اجناس از طریق این شعبه واجد کیفیت های لازم و ضروری هستند و با قیمت های حقیقی، در حد زیاد وارد مرحله فروش می شوند.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید