مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت چیلر اسکرال هوا خنک در بازار

قیمت چیلر اسکرال هوا خنک در بازار به عوامل و شرایط مختلفی بستگی دارد؛ قیمت مصوب انواع چیلرهای اسکرال توسط اتحادیه ها و اصناف مرتبط اطلاع رسانی می گردد تا از افزایش ناگهانی قیمت ها جلوگیری شود.

قیمت چیلر اسکرال هوا خنک در بازار

چیلر تراکمی اسکرال چیست؟

چیلر تراکمی اسکرال هوا خنک

چیلر تراکمی اسکرال چیست؟ شاید شما هم اسم این وسیله را شنیده باشید ولی اطلاعات کمی درباره ی آن می دانید. چیلر تراکمی اسکرال دارای انواع مختلفی است که اساس کار مشابهی دارند؛ این وسیله با خنک کردن آب در اواپراتور و ارسال آن به فن کویل سرمایش مورد نیاز محیط را فراهم می سازد.

چیلرهای تراکمی اغلب برای واحد های مسکونی، تجاری، ورزشی، صنعتی و اداری مورد استفاده قرار می گیرد؛ بر اساس نوع کمپرسور جهت فشرده سازی گاز مبرد به چهار دسته زیر تقسیم بندی می شوند:

  1. چیلر رفت و برگشتی
  2. چیلر اسکرال
  3. چیلر اسکرو
  4. چیلر سانتریفیوژ

معمولا از چیلر هوا خنک تراکمی برای خنک سازی گاز مبرد از کندانسور هوایی استفاده می شود در حالیکه در چیلر آب خنک اینگونه نیست.

نحوه عملکرد دستگاه چیلر اسکرال بستگی به محل استفاده آن دارد به طوری که اگر از آن برای سیستم سرمایش ساختمان های صنعتی استفاده شود آب در یک مبدل حرارتی وارد می شود و سپس مبدل دمای آن را کاهش می دهد همچنین اگر دستگاه برای یک ساختمان مسکونی مورد استفاده قرار گیرد آب با پمپ به درون هواساز ها و یا فن کویل های درون ساختمان وارد می شود و در آن جا آب خنک می گردد.

خرید چیلر تراکمی اسکرال هوا خنک

چیلر تراکمی اسکرال هوا خنک

امروزه با رشد و توسعه صنعت اینترنت، روش های خرید نوینی پدید آمده است که می توان با صرف هزینه کمتر و به راحتی محصولات مورد نیز خود را سفارش داد.
در خرید چیلر تراکمی به صورت مستقیم و عمده، به دلیل حذف فروشندگان و واسطه گران بسیار، از قیمت محصولات به طور چشمگیری کاسته می شود به عبارت دیگر یک خرید بدون واسطه خواهیم داشت.

برخی از مزیتهای خرید چیلر اسکرال تراکمی هوا خنک به صورت عمده و مستقیم:

  • صرفه جویی در وقت و هزینه
  • خرید آسان و مطمئن
  • تضمین سلامت کالا
  • قیمت مناسب
  • وجود تنوع در محصولات

نحوه خرید چیلر هوا خنک بر روی قیمت آن بسیار موثر می باشد به طوری که اگر محصولات را کلی و عمده تهیه نمود در مقایسه با خرید خرده از صرفه اقتصادی بهتری برخوردار است.
ضمنا میزان تولید و تقاضا نیز بر قیمت نهایی دستگاه هوا خنک تاثیرگذار است؛ هر چه تولیدکنندگان محصولاتی با کیفیت تر تولید و به بازار عرضه نمایند از قیمت محصولات کاسته می شود و مردم با توان خرید بالاتری می توانند محصولات مورد نیازشان را خریداری کنند.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید