تهویه آران انرژی
شنبه , خرداد ۱۷ ۱۳۹۹
خانه - دستگاه هواساز - قیمت هواساز هایژنیک از کارخانه

قیمت هواساز هایژنیک از کارخانه

هواساز هایژنیک نمونه ای از تجهیزات تهویه مطبوع است که با کارایی بالا قادر است حجم معینی از هوای بسیار تمیز را برای ساختمان ها تأمین کند. این تجهیزات از آلومینیوم و ورق فولادی مقاوم ساخته شده است و فیلترهای بسیار قوی برای حذف آلاینده های هوا برای آن تعبیه شده است. قیمت هواساز هایژنیک با توجه به کاربرد و ظرفیت دستگاه متفاوت است.

قیمت هواساز هایژنیک

کاربری هواساز هایژنیک

 • اتاق تمیز (کلین روم)
 • بیمارستان ها
 • مکان های بهداشتی و آزمایشگاه ها
 • مراکز تحقیقاتی
 • شرکت های داروسازی
 • مراکز نظامی
 • اپتیک و …

هواساز هایژنیک چیست

دستگاه هواساز هایژنیک ، یک دستگاه هواساز است که از تجهیزات فن، دمنده ها، مکنده ها و فیلترهای بسیار قوی با کارایی بالا تشکیل شده اند. این تجهیزات قادر هستند حجم مشخصی از هوا را توسط دستگاه های مکنده به داخل تجهیزات هدایت کنند؛ سپس فیلترهای قوی، تمام ذرات معلق، آلودگی ها و میکروارگانیسم های هوا را جذب کرده و در نتیجه هوای تمیز را به ساختمان وارد می کند.

قیمت هواساز هایژنیک

مزیت هواساز هایژنیک

مهمترین مزیتی که استفاده از انواع هواساز هایژنیک با توان تهویه ای مختلف برای کاربران فراهم می کند، ایجاد یک محیط سالم، هوای تازه و کاهش هزینه های عملیاتی مشتریان می باشد. با خرید و نصب یکی از دستگاه های هواساز هایژنیک، شرایط کار در محیط در حداکثر رضایت مندی قرار خواهد گرفت و همچنین بهره وری شرکت از نظر نیروی کار و عملکرد تجهیزات افزایش خواهد یافت.

کاربردهای هواساز هایژنیک

هواساز هایژنیک می‌توانند تا سال‌های طولانی بدون تغییر حداکثر راندمان عملکردی تهویه مناسب را برای ساختمان فراهم کرده و هزینه‌های انرژی را تا حد ممکن کاهش دهد. قیمت هواساز هایژنیک با توجه به کاربری های متعدد، متغیر می باشد.

مشخصات فنی هواساز هایژنیک

 • سرمایش و گرمایش با راندمان بالا و عدم زنگ زدگی داخلی
 • استفاده از استنلس استیل
 • دارای اتاقک محکم از جنس استراکچر آلومینیومی
 • تابلو برق بصورت کلاس نفوذ ناپذیر

اهمیت دستگاه هواساز هایژنیک

دستگاه هواساز هایژنیک ، سیستم های کارآمد و ایده آل برای تهویه مناسب هوا در مکان های مختلف است. بهره مندی از هوای تازه برای تمام مردم یک نیاز اصلی محسوب می شود و برای ادامه حیات، قطعاً لازم است. اهمیت استفاده از تجهیزات هواساز برای تهویه مطبوع، زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که مسئله آلودگی هوا در شهرهای صنعتی بزرگ مطرح باشد. جای بسی شگفتی خواهد بود اگر بگوییم تجهیزات هواساز هایژنیک، سیستم های تهویه مطبوع برای افزایش طول عمر تجهیزات الکترونیکی و برقی نظیر رایانه ها و ماشین های اداری نیز محسوب می شود.

قیمت هواساز هایژنیک

جنس هواساز هایژنیک

ریزترین ذرات آلاینده هوا که با چشم غیر مسلح نظیر میکروسکوپ های ساده نیز قابل رویت نیستند، از طریق تجهیزات هواساز هایژنیک جذب می شوند. دستگاه هواساز هایژنیک از فولاد آلیاژی مقاوم، ورق های آلومینیومی با مقاومت بالا در برابر رسوب گرفتگی و خوردگی تهیه می شود. جنس بدنه در قیمت هواساز هایژنیک تاثیرگذار است.

فیلتراسیون هواساز هایژنیک

فیلترهای قوی که در هواسازهای هایژنیک نصب شده اند، استفاده از آن را برای محیط های استریل و عاری از میکروب به ویژه در صنایع تولید مواد غذایی، بیمارستان‌ها، صنایع داروسازی و تجهیزات اتاق تمیز فراهم کرده‌اند. برای تجهیزات هواساز هایژنیک، مدل های مختلفی از فیلترهای قوی استفاده می‌شود که تصاویر آن را در شکل زیر مشاهده می کنید.

قیمت هواساز هایژنیک

عوامل تاثیرگذار در قیمت هواساز هایژنیک

 1. ظرفیت دستگاه
 2. نوع کاربری
 3. جنس قطعات بکار رفته
 4. نوع فیلتراسیون
ظرفیت بر حسب (CFM)        هایژنیک قیمت هواسازظرفیت بر حسب (CFM)        هایژنیک      قیمت هواساز
۴۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰استعلام شود۱۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰استعلام شود
۵۰۰۰۰ تا ۵۵۰۰۰استعلام شود۱۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰استعلام شود
۵۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰استعلام شود۲۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰استعلام شود
۶۰۰۰۰ تا ۶۵۰۰۰استعلام شود۳۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰استعلام شود

قیمت هواساز هایژنیک

قیمت دستگاه هواساز هایژنیک با توجه به عوامل ذکر شده مشخص می گردد،بنابراین تا بدست نیاوردن مشخصات فوق نمی توان قیمت قاطعی برای دستگاه اعلام نمود.مشتریان عزیز جهت استعلام قیمت و همچنین خرید هواساز هایژنیک می توانند با کارشناسان مجموعه تهویه آران انرژی در ارتباط باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

هواساز بیمارستانی

فروش دستگاه هواساز بیمارستانی از کارخانه

هواساز بیمارستانی از اهمیت بسیار باللیی برخوردار است و از ویژگی های این دستگاه در …