مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت هواساز هایژنیک از کارخانه

قیمت هواساز هایژنیک

هواساز هایژنیک نمونه ای از تجهیزات تهویه مطبوع است که با کارایی بالا قادر است حجم معینی از هوای بسیار تمیز را برای ساختمان ها تأمین کند. این تجهیزات از آلومینیوم و ورق فولادی مقاوم ساخته شده است و فیلترهای بسیار قوی برای حذف آلاینده های هوا برای آن تعبیه شده است. قیمت هواساز هایژنیک با توجه به کاربرد و ظرفیت دستگاه متفاوت است.

قیمت هواساز هایژنیک

کاربری هواساز هایژنیک

 • اتاق تمیز (کلین روم)
 • بیمارستان ها
 • مکان های بهداشتی و آزمایشگاه ها
 • مراکز تحقیقاتی
 • شرکت های داروسازی
 • مراکز نظامی
 • اپتیک و …

هواساز هایژنیک چیست

دستگاه هواساز هایژنیک ، یک دستگاه هواساز است که از تجهیزات فن، دمنده ها، مکنده ها و فیلترهای بسیار قوی با کارایی بالا تشکیل شده اند. این تجهیزات قادر هستند حجم مشخصی از هوا را توسط دستگاه های مکنده به داخل تجهیزات هدایت کنند؛ سپس فیلترهای قوی، تمام ذرات معلق، آلودگی ها و میکروارگانیسم های هوا را جذب کرده و در نتیجه هوای تمیز را به ساختمان وارد می کند.

قیمت هواساز هایژنیک

مزیت هواساز هایژنیک

مهمترین مزیتی که استفاده از انواع هواساز هایژنیک با توان تهویه ای مختلف برای کاربران فراهم می کند، ایجاد یک محیط سالم، هوای تازه و کاهش هزینه های عملیاتی مشتریان می باشد. با خرید و نصب یکی از دستگاه های هواساز هایژنیک، شرایط کار در محیط در حداکثر رضایت مندی قرار خواهد گرفت و همچنین بهره وری شرکت از نظر نیروی کار و عملکرد تجهیزات افزایش خواهد یافت.

کاربردهای هواساز هایژنیک

هواساز هایژنیک می‌توانند تا سال‌های طولانی بدون تغییر حداکثر راندمان عملکردی تهویه مناسب را برای ساختمان فراهم کرده و هزینه‌های انرژی را تا حد ممکن کاهش دهد. قیمت هواساز هایژنیک با توجه به کاربری های متعدد، متغیر می باشد.

مشخصات فنی هواساز هایژنیک

 • سرمایش و گرمایش با راندمان بالا و عدم زنگ زدگی داخلی
 • استفاده از استنلس استیل
 • دارای اتاقک محکم از جنس استراکچر آلومینیومی
 • تابلو برق بصورت کلاس نفوذ ناپذیر

اهمیت دستگاه هواساز هایژنیک

دستگاه هواساز هایژنیک ، سیستم های کارآمد و ایده آل برای تهویه مناسب هوا در مکان های مختلف است. بهره مندی از هوای تازه برای تمام مردم یک نیاز اصلی محسوب می شود و برای ادامه حیات، قطعاً لازم است. اهمیت استفاده از تجهیزات هواساز برای تهویه مطبوع، زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که مسئله آلودگی هوا در شهرهای صنعتی بزرگ مطرح باشد. جای بسی شگفتی خواهد بود اگر بگوییم تجهیزات هواساز هایژنیک، سیستم های تهویه مطبوع برای افزایش طول عمر تجهیزات الکترونیکی و برقی نظیر رایانه ها و ماشین های اداری نیز محسوب می شود.

قیمت هواساز هایژنیک

جنس هواساز هایژنیک

ریزترین ذرات آلاینده هوا که با چشم غیر مسلح نظیر میکروسکوپ های ساده نیز قابل رویت نیستند، از طریق تجهیزات هواساز هایژنیک جذب می شوند. دستگاه هواساز هایژنیک از فولاد آلیاژی مقاوم، ورق های آلومینیومی با مقاومت بالا در برابر رسوب گرفتگی و خوردگی تهیه می شود. جنس بدنه در قیمت هواساز هایژنیک تاثیرگذار است.

فیلتراسیون هواساز هایژنیک

فیلترهای قوی که در هواسازهای هایژنیک نصب شده اند، استفاده از آن را برای محیط های استریل و عاری از میکروب به ویژه در صنایع تولید مواد غذایی، بیمارستان‌ها، صنایع داروسازی و تجهیزات اتاق تمیز فراهم کرده‌اند. برای تجهیزات هواساز هایژنیک، مدل های مختلفی از فیلترهای قوی استفاده می‌شود که تصاویر آن را در شکل زیر مشاهده می کنید.

قیمت هواساز هایژنیک

عوامل تاثیرگذار در قیمت هواساز هایژنیک

 1. ظرفیت دستگاه
 2. نوع کاربری
 3. جنس قطعات بکار رفته
 4. نوع فیلتراسیون
ظرفیت بر حسب (CFM)        هایژنیک قیمت هواسازظرفیت بر حسب (CFM)        هایژنیک      قیمت هواساز
40000 تا 50000استعلام شود1500 تا 10000استعلام شود
50000 تا 55000استعلام شود10000 تا 20000استعلام شود
55000 تا 60000استعلام شود20000 تا 30000استعلام شود
60000 تا 65000استعلام شود30000 تا 40000استعلام شود

قیمت هواساز هایژنیک

قیمت دستگاه هواساز هایژنیک با توجه به عوامل ذکر شده مشخص می گردد،بنابراین تا بدست نیاوردن مشخصات فوق نمی توان قیمت قاطعی برای دستگاه اعلام نمود.مشتریان عزیز جهت استعلام قیمت و همچنین خرید هواساز هایژنیک می توانند با کارشناسان مجموعه تهویه آران انرژی در ارتباط باشند.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید