تهویه آران انرژی
شنبه , خرداد ۱۷ ۱۳۹۹
خانه - مینی چیلر - قیمت مینی چیلر خانگی از کارخانه

قیمت مینی چیلر خانگی از کارخانه

مینی چیلر خانگی، دستگاهی است که اساس عملکرد آن مشابه با انواع چیلرهای صنعتی می باشد. این مدل چیلر برای تهویه مطبوع و خنک سازی مختلفی به کار می رود و قیمت مینی چیلر خانگی با توجه به پارامترهای متعددی، متغیر می باشد و همچنین امکان نصب واحدهای مجزا در مکان های خاص از این مینی چیلر وجود دارد.

با توجه به نوساناتی که در بازار کشور وجود دارد، قیمت خرید و فروش چیلر و مینی چیلر های خانگی از کارخانه جات معتبر تولید کننده این محصولات نیز مدام در حال تغییر و تحول بوده و فاقد ثبات است. لذا نمیتوان قیمت دقیقی از این محصولات را ارائه نمود.

قیمت مینی چیلر خانگی از کارخانه

مینی چیلر خانگی چیست

مینی چیلر خانگی چیستمینی چیلر خانگی یکی از تجهیزات خنک کننده آب با ابعاد کوچک است که برای تهویه مطبوع مکان های متعددی، بسیار مناسب می باشد. در حال حاضر برندهای متنوعی از تولیدکنندگان انواع مینی چیلرهای آپارتمانی در بازار وجود دارند که دربرندهای خارجی و همچنین مینی چیلر ایرانی با برند داخلی می باشند که هر یک، قیمت مینی چیلر خانگی را به صورت متفاوت ارائه می دهند؛ تفاوت قیمت های این تجهیزات به عوامل مختلفی بستگی دارد.

مینی چیلر که یکی از تجهیزات خانگی برای خنک کردن می باشد در دو نوع خنک کننده هوا و آب در بازار سراسر کشور موجود بوده و از طریق معتبرترین مراکز عرضه کننده این محصولات میتوانید آن را خریداری نمایید.

انواع مینی چیلر

 1. مینی چیلر آب خنک
 2. مینی چیلر هوا خنک

انواع متعددی از مینی چیلر ها در بازار سراسر کشور عرضه شده است که بسته به پارامترهای مختلف از جمله کیفیت، کارایی، ابعاد و … میتوان آن ها را دسته بندی کرد و در هر دسته مینی چلر های مختلفی قرار می گیرند.

کاربری مینی چیلر

 • آپارتمان های مسکونی
 • شرکت های تجاری
 • واحد های اداری
 • مراکز آموزشی و …

کاربرد مینی چیلر ها بسیار متنوع است و انواع مختلفی از این محصولات عرضه شده است که مناسب برای مکان های اداری، آموزشی، خانگی و … می‌باشد و هر کدام کارایی خاصی دارند.

ظرفیت مینی چیلر

ظرفیت مینی چیلرمینی چیلر ها در ظرفیت ۲ تا ۲۰ تن تبرید تولید می گردند که به طور معمول جهت مصارف خانگی از مینی چیلر با ظرفیت ۲ تا مینی چیلر ۱۰ تن استفاده می شود.با توجه به اینکه ظرفیت عملکردی تجهیزات بر اساس ظرفیت تبرید یا خنک‌کنندگی تعیین می‌شود، بنابراین قیمت مینی چیلر خانگی که ظرفیت تهویه و خنک کنندگی بالاتری دارند و ابعاد آن بزرگتر است گران قیمت تر می باشد.

اشخاص فعال در این زمینه می‌توانند اطلاعات دقیق تری در مورد ظرفیت مینی چیلر در اختیار شما قرار دهند.

مزایای مینی چیلر خانگی

مزایای مینی چیلر خانگی

 • قابلیت اطمینان بالا عملکرد عالی
 • طراحی پیشرفته و هزینه های کمتر
 • امکان کنترل هوشمند
 • سیستم کارآمد
 • عملکرد بدون تولید سر و صدا
 • تنظیم رطوبت و دما را به صورت جداگانه

قابلیت اطمینان بالا عملکرد عالی تجهیزات مینی چیلر خانگی به گونه ای طراحی شده اند که فرآیند انتقال حرارت میان آب و هوا، فعالیت پمپ های آب، سیستم های لوله های تبرید یا خنک کننده و …، در نهایت راندمان عملکردی در سیستم کار می کنند. لوله های مبرد در این تجهیزات به هیچ عنوان دچار نشتی نمی شوند. همین عوامل، قابلیت های خنک کنندگی مینی چیلر خانگی را افزایش می دهد.

طراحی پیشرفته و هزینه های کمتر یکی دیگر از مزایای استفاده از مینی چیلر خانگی، در اختیارداشتن تجهیزاتی است که با استفاده از فناوری های روز دنیا طراحی شده اند. نصب این تجهیزات و همچنین با کیفیت بودن تمام قسمت ها و قطعات، هزینه های تعمیرات و نگهداری را نیز حذف می کند.

امکان کنترل هوشمند مزیت دیگری از مینی چیلر خانگی، قابلیت کنترل دستگاه به صورت هوشمند است. سیستم های ابزار دقیق برای کنترل دما و رطوبت که در تجهیزات مینی چیلر تعبیه شده‌اند از طریق ریموت کنترل در هر واحد قابل تنظیم هستند. نصب هر یک از این تجهیزات در آپارتمان های مسکونی و اداره ها این مزیت را فراهم می‌آورد که برای هر مکان به صورت مجزا می‌توان شرایط خنک سازی محیط را از طریق کنترل هوشمند، تنظیم نمود؛ بنابراین هیچ تداخلی با سایر مکان ها ایجاد نمی شود.

سیستم کارآمد هیچ شکی در آن نیست که تجهیزات مینی چیلر خانگی، سیستم های ایده آل و کارآمد هستند. زمانی که بار تهویه هوا در داخل مینی چیلر به حد استاندارد می رسد، عملیات کمپرسور، کنترل می شود. به این ترتیب، مصرف انرژی در حد تعادل نگه داشته شده و امنیت دستگاه در حین کار کردن تضمین می شود.

عملکرد بدون تولید سر و صدا یکی دیگر از مهم ترین مزایای مینی چیلر خانگی، عدم تولید صدا یا صدای کم در هنگام کار کردن است. ورقه های فولادی که در چند لایه با استفاده از فناوری کاهش دهنده نویز و صدا برای تولید تجهیزات مینی چیلر خانگی استفاده شده اند و همچنین کیفیت بالای فن به کار رفته در این دستگاه، میزان تولید صدای مزاحم در حال عملکرد سیستم تهویه مطبوع در محیط را به شدت کاهش می دهد.

اشخاص مطلع در این حوزه می‌توانند اطلاعات دقیقتری در خصوص مزایای مینی چیلر در اختیار شما قرار دهند.

پارامترهای مشخص کننده قیمت مینی چیلر

پارامترهای مشخص کننده قیمت مینی چیلر

 1. نام برند تولید کننده
 2. کیفیت محصول
 3. ظرفیت تن تبرید
 4. نوع مینی چیلر آبی و یا هوایی بودن
 5. تجهیزات به کار رفته در دستگاه
ظرفیت مینی چیلرقیمتظرفیت مینی چیلرقیمت
۳استعلام شود۱۲استعلام شود
۴استعلام شود۱۳استعلام شود
۵استعلام شود۱۴استعلام شود
۶استعلام شود۱۵استعلام شود
۷استعلام شود۱۶استعلام شود
۸استعلام شود۱۷استعلام شود
۹استعلام شود۱۸استعلام شود
۱۰استعلام شود۱۹استعلام شود
۱۱استعلام شود۲۰استعلام شود

از طریق معتبر ترین مراکز عرضه این محصولات می‌توانید از پارامترهای مشخص کننده قیمت اینن محصولات اطلاعات دقیقتری بدست بیاورید. 

قیمت مینی چیلر خانگی

قیمت مینی چیلر خانگی با توجه به خصوصیات ذکر شده مشخص می گردد.برای خرید انواع مینی چیلر خانگی و همچنین صنعتی و سایر تجهیزات تهویه مطبوع با کارشناسان مجموعه آران انرژی در تماس باشید.

بسته به پارمترهای مختلف قیمت روز این محصولات نیز متفاوت بوده و بدون اطلاع داشتن از این پارامترها نمی‌توان قیمت دقیقی از آن را ارائه نمود.

نمایندگی فروش مینی چیلر در کشور

نمایندگی فروش مینی چیلر در کشورنمایندگی ها در سراسر کشور فعالیت می کنند و پخش این کالا در بازار از راه های متعددی
صورت می گیرد و افراد می توانند به راحتی آن را خریداری کنند.
خریدارانی که قصد دارند نمونه های مرغوب و با کیفیتی از این کالا را تهیه
کنند بهتر است به نمایندگی های موجود سر بزنند.

مینی چیلر تک فازی را می توان از راه های زیادی خریداری کرد که آسان ترین و راحت ترین راه
برای تهیه آن مراجعه به فروشگاه هایی است که محصولات خود را با قیمت ارزان
تری به مشتری ارائه می دهند.
خرید اینترنتی آن ها سبب می شود تا افراد در
مدت زمان کوتاهی به کالای مورد
نظر خود دسترسی پیدا کنند و از آنجا که این فروشگاه ها بدون واسطه هستند،
لذا محصولات خود را با قیمت ارزان تری به فروش می رسانند. در این فروشگاه
ها انواع مدل و طرح های این کالا را در برند و مارک های معتبر می توان
مشاهده کرد که هر کدام از آنها مشتریان خاص خود را دارد.

عرضه بدون واسطه مینی چیلر خانگی و صنعتی

عرضه بدون واسطه مینی چیلر خانگی و صنعتیخریدار مینی چیلر خانگی از طریق راه های متعددی می تواند به این کالا دسترسی پیدا کند. عرضه بدون واسطه این کالا را در بازار صورت می گیرد و خریداران می توانند این کالا ها را به صورت مستقیم و حضوری از درب کارخانه و با قیمت ارزان تری خریداری کنند که در این صورت در میزان هزینه های آن ها صرفه جویی خواهد شد.

خرید انواع چیلر از طریق فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر است و ساده ترین
راه برای دسترسی به آن محسوب می شود. تولید کنندگان برای آنکه انواع
تولیدات خود را به نمایش
بگذارند از طریق راه
های متعددی وارد عمل می شوند. نمایندگی ها و مراکز پخش و توزیع نمونه هایی
هستند که از طریق آن ها اقدام به در دسترس گذاشتن تولیدات خود در سراسر
کشور می زنند.

تهیه ارزان ترین انواع مینی چیلر خانگی

تهیه ارزان ترین انواع مینی چیلر خانگیاز طریق معتبرترین مراکز فعال در زمینه عرضه انواع مختلف مینی چیلر ها می توانید این محصولات را با قیمتی مناسب خریداری نمایید. 

علاوه بر این امروزه فروشگاه های اینترنتی مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند این فروشگاه ها نیز می‌توانند گزینه خوبی برای خرید این محصولات باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش مینی چیلر ساخت ایران در ظرفیت های مختلف

چیلر دستگاهی خاص و منحصر به فرد است که طی فرآیندی پیچیده حرارت و گرما را از مایع می گیرد و مایع سرد شده نهایی در تجهیزات تهویه مطبوع به کار می رود و در نقطه مقا