مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت مینی چیلر ایرانی از کارخانه

قیمت مینی چیلر هوا خنک یکپارچه

مینی چیلر ایرانی یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع سیستم های تهویه مطبوع می باشد که شما می توانید با توجه به بودجه موجود و در اختیار خود اقدام به خرید مینی چیلر ایرانی داشته باشید و از آن در مکان و محل مورد نظر خود استفاده کنید. در این مقاله به شرح و قیمت مینی چیلر ایرانی می پردازیم.

مینی چیلر یکی از پرکاربردترین نوع دستگاه در فرایند سرمایشی ساختمان ها و سایر مراکز می باشد که دارای کاربرد فراوان بوده و نیز دارای فواید و خواص زیادی است که دارای ظرفیت های زیاد و همچنین دارای قطعات عالی بوده و در انواع برندهای متفاوت در بازار وجود داشته که کیفیت عالی، نوع برند و قطعات به کار رفته در محصول سبب افزایش و تعیین قیمت مینی چیلر می شوند.

قیمت مینی چیلر ایرانی از کارخانه

مینی چیلر چیست

مینی چیلر چیست مینی چیلر دستگاهی است که به وسیله ی آن می توان حجم مشخصی از آب را سرد کرد. آب سرد شده با استفاده از این دستگاه ها در فرایند سرمایشی ساختمان ها و سایر مراکز کاربرد دارد. مینی چیلر های خانگی یا آپارتمانی در واقع همان چیلرها هستند با ظرفیت های متعدد که عملکرشان دقیقاً مشابه چیلر هاست و تأمین کننده ی سرمایش محیط های مختلف می باشند.

مینی چیلر یکی از انواع دستگاه های خنک کننده آب می باشد که در نوع خود منحصر به فرد و دارای کارایی و عملکرد بالا و نیز با کیفیت عالی و قیمت مناسب به روش عمده و بدون واسطه در بازار عرضه می شود که عرضه این نوع دستگاه به روش مستقیم و بدون واسطه از لحاظ اقتصادی ارزان و مقرون به صرفه می باشد.

این نوع محصول عمده برای تولید آب سرد در استفاده از سرمایش ساختمان های مسکونی از اصلی ترین نوع دستگاه ها محسوب می شود که نوع ایرانی این محصول بسیار با ارزش و پرخاصیت می باشد.

همچنین این نوع دستگاه عمده از جمله دستگاه های تراکمی می باشند که برای راه انداختن و بهره برداری راحت و آسان مینی چیلرها به شکل هوا خنک طراحی و تولید می شوند که تولیدات زیاد این محصول با کیفیت عالی و نیز قیمت مناسب با تعداد سفارشات بالا از طرف کشورهای خارجی همراه بوده که صادرات محصول از لحاظ افزایش تولیدات و اقتصاد برای کشور از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

مینی چیلر ایرانی

مینی چیلر ایرانی مینی چیلر ایرانی محصولی بسیار کاربردی است که سازندگان آن از قطعات الکترونیکی بسیار مرغوب می باشد. به همین دلیل مینی چیلر ایرانی جزو با کیفیت ترین محصولات در این زمینه گردیده است. امروزه نیز به منظور حمایت از تولید کنندگان داخلی اقدامات بسیاری در زمینه ی افزایش کیفیت آن ها انجام داده اند. ظرفیت های به کار رفته برای ساخت مینی چیلرهای ایرانی متناسب با سفارش مشتری قابل تغییر است. از آنجا که برای ساخت مینی چیلر ایرانی از قطعات با برند های معتبر استفاده می شود کیفیت محصول نیز به تناسب آن افزایش می یابد و همچنان قیمت مینی چیلر ایرانی مقرون به صرفه می باشد.

کاربردها

 • تهویه هوای مسکونی
 • تهویه هوای مراکز تجاری
 • تهویه هوای دفاتر اداری
 • جهت تهویه هوا در برخی صنایع

مینی چیلر ایرانی دارای مشخصات فنی از جمله دارای کارایی و عملکرد بالا در شرایط آب و هوایی مختلف، باز و بسته شدن درب های دستگاه بصورت آسان جهت تعمیر و سرویس احتمالی، قابلیت ساخت به صورت تک فاز و سه فاز، دارای پمپ از نوع سانتریفیوژ با محافظت عالی، مجهز بودن دستگاه به شیرآلات برقی، دارای کندانسور از نوع هوا خنک با قابلیت ساخت بالا و از این نوع دستگاه جهت خنک کردن آب استفاده می شود.

شرح کاربردها

شرح کاربردها کاربرد اصلی مینی چیلر ها در ساختمان ها و صنایع طی فرایند سرمایشی و تهویه ی هوای مربوطه صورت می گیرد. مینی چیلرهای متصل شده به فن کویل ها برای ایجاد آب سرد قابل جایگزین و جدا شدن است به بدنه ای که در فصل های زمستان دستگاه های هواساز متصل شده به مینی چیلرها قابل جدا شدن و متصل شدن به موتور خانه را دارد و در این صورت آب گرم در داخل فن کویل های جریان می یابد و هوای خنک در داخل آن ها جریان می گردد. در صنعت نیز از انواع مینی چیلرها برای خنک کردن آب استفاده می شود.

مشخصات فنی

 1. کندانسور از نوع هوا خنک با قابلیت ساخت جهت مناطق حاره ای
 2. قابلیت ساخت به صورت سه فاز و تک فاز
 3. قطعات اصلی از برند های معتبر
 4. پمپ ها از نوع سانتریفیوژ با محافظت

از کاربردهای اصلی مینی چیلر در ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، و غیره برای ایجاد آب سرد و جدا شدن مینی چیلرها در صنایع مختلف استفاده می شود.

عملکرد مینی چیلر

عملکرد مینی چیلر اگر مینی چیلر یاد شده به یک دستگاه سرمایشی وصل گردد در این صورت آب سرد شده در داخل مینی چیلر با استفاده از لوله های موجود در دستگاه سرمایشی هوای موجود در آن را خنک کرده و هوای خنک شده به فضای مربوطه منتقل می شود در واقع کارایی دستگاه سرمایشی به گونه ای به عملکرد مینی چیلر وابسته است؛ زیرا هوای یاد شده به وسیله ی مینی چیلر ها خنک می گردد.

سپس هوای مربوطه هنگام عبور از داخل لوله ها یا به عبارتی کویل ها در اثر تماس با آب خنک موجود در آن ها گرمای خود را از دست می دهند و به هوای خنک تر تبدیل می شوند. فرایند انتقال آب سرد به داخل فن کویل ها در اثر پمپاژ انتقال می یابد. البته اگر از آب خنک شده در چیلرها برای مصارف صنعتی به عنوان سرمایشی استفاده شود در این صورت آب خنک شده وارد دستگاه صنعتی خاص شده و مراحل مربوط به تهویه هوای مورد نظر را انجام می دهد.

قابلیت ها

 • عملکرد مناسب دستگاه در شرایط آب و هوایی مختلف
 • باز و بسته شدن درب های دستگاه بصورت آسان جهت سرویس و تعمیرات احتمالی
 • مجهز بودن دستگاه به شیر آلات برقی و رسیوری
 • امکان مشاهده فشار مکش و رانش دستگاه توسط نمایشگر

بازار فروش مینی چیلر در بازار انواع مینی چیلرها به ویژه مینی چیلر ایرانی به طور عمده به فروش می رسد. قیمت مینی چیلر ایرانی همراه با راندمان کاری بالا مناسب می باشد. در برخی از مینی چیلرهای ویژه از آب استفاده نمی کنند و به وسیله ی فن های موجود در اطراف کندانسور هوای مربوطه به طور مستقیم خنک می گردد.از مزایای مهم مینی چیلر ها این است که آب خنک شده در داخل آن ها بعد از انتقال به مبدل خاص در صورتی که گرم شود امکان این وجود دارد دوباره به داخل مینی چیلر راه یابد و فرایند خنک شدن آن انجام می گیرد.

ویژگی های مینی چیلر خانگی

 1. واحد های مختلف این دستگاه به صورت کامل مستقل از یکدیگر هستند.
 2. از مینی چیلر خانگی در تمام مناطق ایران، چه مرطوب و شرجی و چه خشک و کم آب و…، می توان استفاده کرد.
 3. استفاده از این دستگاه ها به وجود کانال کشی های مختلف هیچ نیازی ندارد.

یکی دیگر از انواع مینی چیلرها، مینی چیلر خانگی است که در نوع خود منحصر به فرد بوده و نیز دارای خواص و کاربرد زیادی است که بخش های مختلف این نوع دستگاه به صورت کامل مستقل از یکدیگر می باشند، از مینی چیلر خانگی در همه شرایط آب و هوایی در مناطق مختلف کشور از جمله شرایط آب و هوایی مرطوب، شرجی، خشک، کم آب و غیره استفاده می شود که در نوع خود دارای پمپ آب، کمپرسور، تابلو برق، مخزن عایق شده، دارای ظرفیت خاص بوده که از ویژگی های مهم این نوع دستگاه به حساب می آیند.

اجزای مینی چیلر

 • مبردها با ظرفیت های خاص
 • پمپ آب
 • مخزن عایق شده
 • کمپرسور
 • تابلو برق
ظرفیت مینی چیلرقیمتظرفیت مینی چیلرقیمت
3استعلام شود7استعلام شود
4استعلام شود8استعلام شود
5استعلام شود9استعلام شود
6استعلام شود10استعلام شود

بدنه مینی چیلر، شیر انبساط، کمپرسور مینی چیلر، کندانسور، اوپراتور مینی چیلر

اجزای تشکیل دهنده انواع مینی چیلرها عبارتند از: پمپ آب، مخزن عایق شده، کمپرسور، بدنه مینی چیلر، شیر انبساط، کندانسور و تابلو برق می باشند که دارای راندمان کاری بالا، ظرفیت عالی، از مواد اولیه و ارگانیک در قطعات به کار رفته در محصول برخوردار می باشد که دارای اهمیت زیادی است.

قیمت مینی چیلر ایرانی

قیمت مینی چیلر ایرانی با توجه به نوع و ظرفیت مینی چیلر و همچنین آپشن های بکار برده در آن (بنا به درخواست مشتری) مشخص می گردد. قیمت مینی چیلر ایرانی در این سایت مرجع با توجه به ساختار نمایندگی ، گارانتی معتبر و همچنین تامین محصول از کارخانه بسیار منصفانه و اقتصادی می باشد. مشتریان ارجمند می توانند جهت استعلام قیمت مینی چیلر ایرانی و خرید مینی چیلر در ظرفیت های مختلف با کارشناسان شرکت در ارتباط باشند.

قیمت این نوع دستگاه مینی چیلر ایرانی بر اساس نوع کیفیت محصول، مواد اولیه در ساخت و تهیه قطعات به کار رفته در محصول، نوع برند و نیز شرکت تولیدی می تواند در تعیین قیمت این نوع دستگاه تاثیر زیادی خواهد داشت.

موارد استفاده از مینی چیلر خانگی

موارد استفاده از مینی چیلر خانگی همچنین از مینی چیلر خانگی برای تهویه هوای مناطق مسکونی، تجاری، اداری و دیگر صنایع مختلف به کار برده می شود که در نوع خود بسیار حائز اهمیت می باشد.

شرکت صادراتی مینی چیلر ایرانی

شرکت صادراتی مینی چیلر ایرانی

امروزه شرکت های صادراتی زیادی در زمینه تولید این نوع دستگاه مینی چیلر در ایران فعالیت دارند که توانسته اند بهترین و نیز با کیفیت ترین محصول را با توجه به پیشرفت علم تکنولوژی و همچنین دستگاه های مدرن امروزی طبق استانداردهای جهانی و نیز استفاه از نیروی مهندس و متخصص و نیروی انسانی ماهر تولید و با قیمت مناسب به روش مستقیم به بازارهای هدف صادر نمایند که صادرات نقش عظیمی در افزایش تولیدات بیشتر و نیز اقتصاد کشور را شامل می شود.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید