تهویه آران انرژی
یکشنبه , فروردین ۱۰ ۱۳۹۹
خانه - مینی چیلر - قیمت مینی چیلر ایرانی از کارخانه

قیمت مینی چیلر ایرانی از کارخانه

مینی چیلر ایرانی یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع سیستم های تهویه مطبوع می باشد که شما می توانید با توجه به بودجه موجود و در اختیار خود اقدام به خرید مینی چیلر ایرانی داشته باشید و از آن در مکان و محل مورد نظر خود استفاده کنید. در این مقاله به شرح و قیمت مینی چیلر ایرانی می پردازیم.

قیمت مینی چیلر ایرانی

مینی چیلر چیست

مینی چیلر دستگاهی است که به وسیله ی آن می توان حجم مشخصی از آب را سرد کرد. آب سرد شده با استفاده از این دستگاه ها در فرایند سرمایشی ساختمان ها و سایر مراکز کاربرد دارد. مینی چیلر های خانگی یا آپارتمانی در واقع همان چیلرها هستند با ظرفیت های متعدد که عملکرشان دقیقاً مشابه چیلر هاست و تأمین کننده ی سرمایش محیط های مختلف می باشند.

قیمت مینی چیلر ایرانی

مینی چیلر ایرانی

مینی چیلر ایرانی محصولی بسیار کاربردی است که سازندگان آن از قطعات الکترونیکی بسیار مرغوب می باشد. به همین دلیل مینی چیلر ایرانی جزو با کیفیت ترین محصولات در این زمینه گردیده است. امروزه نیز به منظور حمایت از تولید کنندگان داخلی اقدامات بسیاری در زمینه ی افزایش کیفیت آن ها انجام داده اند. ظرفیت های به کار رفته برای ساخت مینی چیلرهای ایرانی متناسب با سفارش مشتری قابل تغییر است. از آنجا که برای ساخت مینی چیلر ایرانی از قطعات با برند های معتبر استفاده می شود کیفیت محصول نیز به تناسب آن افزایش می یابد و همچنان قیمت مینی چیلر ایرانی مقرون به صرفه می باشد.

قیمت مینی چیلر ایرانی

کاربردها

 • تهویه هوای مسکونی
 • تهویه هوای مراکز تجاری
 • تهویه هوای دفاتر اداری
 • جهت تهویه هوا در برخی صنایع

قیمت مینی چیلر ایرانی

شرح کاربردها

کاربرد اصلی مینی چیلر ها در ساختمان ها و صنایع طی فرایند سرمایشی و تهویه ی هوای مربوطه صورت می گیرد. مینی چیلرهای متصل شده به فن کویل ها برای ایجاد آب سرد قابل جایگزین و جدا شدن است به بدنه ای که در فصل های زمستان دستگاه های هواساز متصل شده به مینی چیلرها قابل جدا شدن و متصل شدن به موتور خانه را دارد و در این صورت آب گرم در داخل فن کویل های جریان می یابد و هوای خنک در داخل آن ها جریان می گردد. در صنعت نیز از انواع مینی چیلرها برای خنک کردن آب استفاده می شود.

قیمت مینی چیلر ایرانی

مشخصات فنی

 1. کندانسور از نوع هوا خنک با قابلیت ساخت جهت مناطق حاره ای
 2. قابلیت ساخت به صورت سه فاز و تک فاز
 3. قطعات اصلی از برند های معتبر
 4. پمپ ها از نوع سانتریفیوژ با محافظت

عملکرد مینی چیلر

اگر مینی چیلر یاد شده به یک دستگاه سرمایشی وصل گردد در این صورت آب سرد شده در داخل مینی چیلر با استفاده از لوله های موجود در دستگاه سرمایشی هوای موجود در آن را خنک کرده و هوای خنک شده به فضای مربوطه منتقل می شود در واقع کارایی دستگاه سرمایشی به گونه ای به عملکرد مینی چیلر وابسته است؛ زیرا هوای یاد شده به وسیله ی مینی چیلر ها خنک می گردد.

قیمت مینی چیلر ایرانی

سپس هوای مربوطه هنگام عبور از داخل لوله ها یا به عبارتی کویل ها در اثر تماس با آب خنک موجود در آن ها گرمای خود را از دست می دهند و به هوای خنک تر تبدیل می شوند. فرایند انتقال آب سرد به داخل فن کویل ها در اثر پمپاژ انتقال می یابد. البته اگر از آب خنک شده در چیلرها برای مصارف صنعتی به عنوان سرمایشی استفاده شود در این صورت آب خنک شده وارد دستگاه صنعتی خاص شده و مراحل مربوط به تهویه هوای مورد نظر را انجام می دهد.

قابلیت ها

 • عملکرد مناسب دستگاه در شرایط آب و هوایی مختلف
 • باز و بسته شدن درب های دستگاه بصورت آسان جهت سرویس و تعمیرات احتمالی
 • مجهز بودن دستگاه به شیر آلات برقی و رسیوری
 • امکان مشاهده فشار مکش و رانش دستگاه توسط نمایشگر

قیمت مینی چیلر ایرانی

بازار فروش مینی چیلر

در بازار انواع مینی چیلرها به ویژه مینی چیلر ایرانی به طور عمده به فروش می رسد. قیمت مینی چیلر ایرانی همراه با راندمان کاری بالا مناسب می باشد. در برخی از مینی چیلرهای ویژه از آب استفاده نمی کنند و به وسیله ی فن های موجود در اطراف کندانسور هوای مربوطه به طور مستقیم خنک می گردد.از مزایای مهم مینی چیلر ها این است که آب خنک شده در داخل آن ها بعد از انتقال به مبدل خاص در صورتی که گرم شود امکان این وجود دارد دوباره به داخل مینی چیلر راه یابد و فرایند خنک شدن آن انجام می گیرد.

قیمت مینی چیلر ایرانی

ویژگی های مینی چیلر خانگی

 1. واحد های مختلف این دستگاه به صورت کامل مستقل از یکدیگر هستند.
 2. از مینی چیلر خانگی در تمام مناطق ایران، چه مرطوب و شرجی و چه خشک و کم آب و…، می توان استفاده کرد.
 3. استفاده از این دستگاه ها به وجود کانال کشی های مختلف هیچ نیازی ندارد.

قیمت مینی چیلر ایرانی

اجزای مینی چیلر

 • مبردها با ظرفیت های خاص
 • پمپ آب
 • مخزن عایق شده
 • کمپرسور
 • تابلو برق
ظرفیت مینی چیلرقیمتظرفیت مینی چیلرقیمت
۳استعلام شود۷استعلام شود
۴استعلام شود۸استعلام شود
۵استعلام شود۹استعلام شود
۶استعلام شود۱۰استعلام شود

قیمت مینی چیلر ایرانی

قیمت مینی چیلر ایرانی با توجه به نوع و ظرفیت مینی چیلر و همچنین آپشن های بکار برده در آن (بنا به درخواست مشتری) مشخص می گردد. قیمت مینی چیلر ایرانی در این سایت مرجع با توجه به ساختار نمایندگی ، گارانتی معتبر و همچنین تامین محصول از کارخانه بسیار منصفانه و اقتصادی می باشد. مشتریان ارجمند می توانند جهت استعلام قیمت مینی چیلر ایرانی و خرید مینی چیلر در ظرفیت های مختلف با کارشناسان شرکت در ارتباط باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش مینی چیلر ساخت ایران در ظرفیت های مختلف

چیلر دستگاهی خاص و منحصر به فرد است که طی فرآیندی پیچیده حرارت و گرما را از مایع می گیرد و مایع سرد شده نهایی در تجهیزات تهویه مطبوع به کار می رود و در نقطه مقا