مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه یونیت هیتر سقفی صنعتی

یونیت هیتر آبگرم

یکی از مهم‌ترین عواملی که در خرید انواع یونیت هیتر تاثیر عمده ای دارد قیمت دستگاه یونیت هیتر است. قیمت این محصول با توجه به عوامل مختلفی چون جنس بدنه دستگاه، میزان و نحوه عملکرد آن، نحوه قرار گرفتن دستگاه در فضای مورد نظر، اندازه دستگاه، مدل آن و مانند اینها تعیین می شود. البته این گروه از تولید کنندگان قیمت تعیین شده را با توجه به کم و زیاد شدن قیمت ارز کاهش یا افزایش می دهند.

قیمت دستگاه یونیت هیتر سقفی صنعتی

کاربرد دستگاه یونیت هیتر

کاربرد دستگاه یونیت هیتر

دستگاه یونیت هیتر در واقع نوعی سیستم  گرمایشی محیط است که در بسیاری از موارد قابلیت عملکرد بعنوان یک سیستم سرمایشی را نیز دارد. 

ساختمان فیزیکی دستگاه بسیار ساده بوده و متشکل از یک فن و تعدادی لوله دارای فین است که با توجه به گرمایشی یا سرمایشی بودن سیستم عملکرد آن آب سرد یا گرم را به وسیله یک پمپ به داخل کویل خدایت می کند. 

وقتی کویل از آب گرم پر شد فن موجود در دستگاه شروع به کار کرده و بعنوان یک دمنده مشغول به فعالیت می شود و با جریان هوا از میان کویل باعث ایجاد هوای گرم در محیط می شود، برعکس این قضیه نیز در مورد یونیت هیتر های دارای سیستم سرمایشی صادق است. 

خرید یونیت هیتر بیشتر به منظور گرم کردن محیط های سرپوشیده ای چون سالن ها و سوله های ورزشی، صنعتی، کارگاه های صنعتی خشک کردن انواع دانه روغنی و تخمه و سایر مکانهای عمومی انجام می گیرد. 

یونیت ها با توجه به نوع کارکردشان در محلهای مختلفی تعبیه می شوند. 

این محصولات جریان هوای گرم یا سرد را به صورت افقی یا عمودی ایجاد کرده و دمای محیط را تا میزان دلخواه فرد بطور یکنواخت تامین می نماید. 

مقدار دمای متغیری که این دستگاه در ساعت ایجاد می نماید اگر هوای گرم باشد تا 200 درجه فارنهایت و اگر هوای سرد باشد تا بیست درجه فارنهایت زیر صفر می باشد. 

یونیت هایی که جهت تولید هوای سرد و کاهش دما مورد استفاده قرار می گیرند بیشتر برای تنظیم دما در انبارها و سردحانه های محل نگهداری انواع میوه و محصولات خوراکی فاسد شدنی بکار گرفته می شوند. 

خرید مستقیم انواع یونیت هیتر از کارخانه

خرید مستقیم انواع یونیت هیتر از کارخانه

بهترین راه برای تهیه مطمئن این دستگاه، خرید آن بطور مستقیم از محل کارخانه یا نمایندگی های آن که در سراسر کشور دایر شده اند می باشد. 

متقاضیان می توانند از این طریق ضمن بررسی شرایط کمی و کیفی کالا و حصول اطمینان از کیفیت مطلوب آن، یونیت هیتر مورد نظر را خریداری نمایند و از تخفیف های ویژه ای که تولید کنندگان این محصول برای خرید مستقیم آنها در نظر گرفته اند بهره مند گردند.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید