مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید هواساز هایژنیک ترکیه

هواساز هایژنیک ترکیه با قیمت خرید معین شده ای در فروشگاه های اینترنتی و مراکز فروش ارائه می گردند. این دستگاه ها با توجه به سطح کیفی عالی که دارند توانسته اند بازار فروش پر رونقی را ایجاد کنند.

هواساز هایژنیک در کارخانه های تولیدی کشور مان با علم روز دنیا تولید می شوند. اما با این وجود در فروشگاه های مختلف شاهد فروش نمونه های خارجی نیز در بازار ها می باشیم.

هواساز هایژنیک ترکیه

واردات هواساز هایژنیک به ایران

هواساز هایژنیک ترکیه

شرکت های بازرگانی بزرگی در کشور ما وجود دارد که در مواقع احساس کمبود برای دستگاه هواساز وارد عمل می شوند و این دستگاه ها را در نمونه های متفاوت وارد بازار های ایرانی می کنند. هواساز هایژنیک نمونه ای از موارد وارداتی است که از طریق گمرک در ایران عرضه می گردد. واردات هواساز هایژنیک به ایران از کشور های مختلفی صورت می پذیرد. برخی از این کشور ها به ترتیب زیر می باشد:

 • کشور ترکیه
 • کشور آلمان
 • کشور روسیه
 • کشور چین
 • کشور ژاپن

هواساز هایژنیک ترکیه

از جمله کشور های وارد کننده هواساز به کشور ما کشور ترکیه است که توانسته با محصولات با کیفیت خود بخش عظیمی از نیاز بازار ها را بر طرف نماید. هواساز هایژنیک ترکیه در میان نمونه های وارداتی جایگاه ویژه ای دارد و اکثر مشتریان خرید این دستگاه ها را ترجیح می دهند. هواساز های هایژنیک ساخت ترکیه با قدرت فیلتر کنندگی بالایی که دارند در نمونه های متفاوتی وارد بازار ها می شوند. چند نمونه از این موارد عبارتند از:

 • هواساز هایژنیک سقفی
 • هواساز هایژنیک زمینی
 • هواساز هایژنیک مرکزی
 • هواساز هایژنیک پشت بامی

خرید هواساز هایژنیک ترکیه

هواساز هایژنیک ترکیه

هواساز هایژنیک ترکیه در بازار های ایرانی دارای محبوبیت خاصی می باشد. البته لازم به ذکر است که نمونه های ایرانی از نظر کیفی با این دستگاه ها برابری می کند. خرید هواساز هایژنیک ترکیه در شهر های زیادی از کشور مان اعمال می گردد و به همین سبب شرکت های بازرگانی زمینه های متفاوتی را برای خرید فراهم آورده اند. بنابراین خرید این ماشین آلات به شیوه های متعددی انجام می شود که به آن ها اشاره می کنیم:

 • خرید اینترنتی هواساز هایژنیک
 • خرید سنتی هواساز هایژنیک
 • خرید از شرکت های بازرگانی هواساز هایژنیک
 • خرید ازطریق دلالان هواساز هایژنیک

هواساز هایژنیک ترکیه

قیمت خرید هواساز هایژنیک

قیمت خرید هواساز هایژنیک با قیمت تولید این محصول متفاوت می باشد. قیمت تولید ارزان تر می باشد زیرا هنوز وارد بازار ها نشده تا دست خوش تغییرات توسط دلالان و واسطه ها شوند. بنابراین بیشتر خریداران ترجیح می دهند دستگاه های مورد نیاز خود را یا به صورت اینترنتی و یا از درب کارخانه ها خریداری کنند.

ظرفیت بر حسب (CFM)قیمت هواسازظرفیت بر حسب (CFM)قیمت هواساز
40000 تا 50000استعلام شود1500 تا 10000استعلام شود
50000 تا 55000استعلام شود10000 تا 20000استعلام شود
55000 تا 60000استعلام شود20000 تا 30000استعلام شود
60000 تا 65000استعلام شود30000 تا 40000استعلام شود

در این سایت مرجع،فروش با توجه به اطلاعات فنی کارشناسان و برند معتبر با گارانتی اصل در نظر گرفته شده است.با توجه به خرید از درب کارخانه با بالاترین استانداردهای روز دنیا و مناسب ترین قیمت هواساز هایژنیک باکیفیت و تحویل در محل پروژه،حس خوب خرید بهینه و هوشمند،ضمانت ما برای مشتریان گرامی می باشد

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید