مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فن کویل دیواری | بزرگترین تولیدی انواع دستگاه هواساز

فن کویل دیواری دستگاهی است که شامل فن دمنده هوا و کویل جهت تبادل حرارت می باشد که وظیفه آن تولید هوای سرد و همچنین گرم می باشد به طور کلی فن کویل ها دستگاه های نهایی برای تولید هوای مطلوب می باشند و در واقع انرژی الکتریکی که جهت خنک کردن آب توسط چیلر، مصرف شده و انرژی حرارتی که جهت گرم کردن آب توسط موتور خانه تامین میشود را به هوای کاملا مطبوع تبدیل می کند که این دستگاه انواع مختلفی را دارا می باشد . فنکویل ها انواع های مختلفی دارند مثل: فن کویل دیواری ،زمینی، سقفی و… .

فن کویل دیواری | بزرگترین تولیدی انواع دستگاه هواساز

بزرگترین تولیدی انواع دستگاه فن کویل

بزرگترین تولیدی انواع دستگاه فن کویلیکی از بزرگترین فروش انواع فن کویل شرکت مدیا درسال 1968در کشور جمهوری چین تاسیس گردید ، که این شرکت که امروزه یکی ازبرترین شرکت های تهویه در دنیا به شمار میرود. و در زمینهای تولید لوازم خانگی ،الکترونیکی و همچنین تجهیزات تهویه مطبوع نیز میباشد.

میدیا ازسال 1985 شروع به تولید دستگاه های تهویه مطبوع نمود وامروز هم در زمینه ی تولید انواع فن کویل سقفی فن کویل دیواری و فن کویل کاستی،زمینی و…   .

محصولات این شرکت همزمان با توسعه بازار از دهه 1370وارد بازار ایران شده اند.

کیفیت های بالا قیمت مناسب و گارانتی مطمئن این محصولات باعث شده تادربازار ایران ،ازفن کویل های میدیا نیز استقبال گسترده ای گردد

مهمترین کاربرد های دستگاه هواساز

مهمترین کاربرد های دستگاه هواسازمهمترین کاربرد دستگاه هواساز هرواحد آن هوایاز دمنده است که کاربرد آن بازیافت هوای موجود در ساختمان است .دومین بخش پرکاربرد و مهم آن عناصری است که به گرمایش و یا سرمایش هوا کمک میکند . سیستم هواساز به همراه دستگاه های سرمایشی مثل چیلر و یا دستگاه های گرمایشی مانند بویلر و… مورد استفاده ی کاربران قرارمیگیرد  برای اینکه هواساز تولید کننده حرارت و برودت نیست بلکه فقط توزیع کننده ی هوای سرد وگرم است. به این مفهوم که  آب در چیلر های سرد و در بویلرها گرم شده و با پمپ به کویل های هواساز پمپاژ میشود و پس از آن با استفاده ازیک فن هوای تازه از اطراف این کویل ها دمیده میشود و در اثر برخورد هوا باسطح سرد یا گرم کویل ها هوا سرد یا گرم میشود .عمل فیلتر نمودن هوا نیز معمولا قبل از کویل ها انجام میشود  و جدای از این برایجاد هوای سالم از جمع شدن ذرات رسوبی روی کویل ها جلوگیری میشود

موارد استفاده از فن کویل های دیواری

موارد استفاده از فن کویل های دیواریفن کویل های دیواری با دارا بودن طرح های زیبا و در ظرفیت های مختلف تولید میشود و به این دلیل فروش فن کویل های دیواری بیشتر است به طور کلی این دستگاه ها در دو نوع تولید میشوند 4لوله و 3لوله .فن کویل دیواری دو لوله از یک لوله ای برای ورود آب به داخل کویل ها و لوله ی دیگر برای استخراج آب بهره میگرند .

فن کویل 4لوله دارای 2لوله ی ورود و خروج آب سیستم سرمایشی به کویل سرمایش و دو لوله برای ورود و خروج آب سیستم گرمایشی به کویل گرمایش می باشد و به به این دلیل چهار لوله نامیده میشود . و میتواند همزمان ،دارای آب داغ و آب سرد درکویل های جداگانه هر کدام باشد . یکی سرمایشی ودیگری گرمایشی .

این دستگاه قابل استفاده در ساختمان های بلند میباشد و در طرح های خوبی برای خریداران تولید شده است و بعضی ها حتی دیجیتالی نیز هستند.

مرکز فروش انواع فن کویل در ایران

مرکز فروش انواع فن کویل در ایرانشرکت تهویه نوین ایرانیان یکی از بهترین تولید کنندگان سیستم تهویه در ایران میباشد. وبه صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد .این شرکت برای محیط های مسکونی ،تجاری ،و صنعتی تولید می نماید و به فروش میرساند .

دما تجهیز نیز یکی از تولید کنندگان عالی میباشد .دما تجهیز از سال1382 فعالیت خودرا در زمینه ی ارائه راهکارهای بهینه انتخاب وتامین انواع تجهزات سرمایشی وگرمایشی وتهویه مطبوع برای مصرف کنندگان و پروژ های ساختمانی شروع کرده است.

وبا روش تجارت الکترونیک توانسته است مسیر موفقیت برند خودرا به عنوان اولین استارتاپ تخصصی عرضه تجهیزات تاسیس درکشور  با راه اندازی جامع ترین وبسایت فروش تخصصی انواع تجهیزات مطبوع گرمایشی و موتورخانه ویا تجهیزات استخروسونا،تجهیزات کنترل و ایمنی ومحصولات دماتجهیز در شش بخش وهفتادو یه گروه ترسیم نمود. و خریداران میتوانند بامراجعه به دما تجهیز و یا تهویه نوین با قیمت فن کویل های مناسب ازآنها خریداری نمایند

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید