مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چیلر جذبی خانگی مستقیم از کارخانه

فروش چیلر جذبی خانگی مستقیم از کارخانه بدون واسطه و با کیفیت و مرغوبیت بالا انجام می شود. چیلر جذبی به خاطر کیفیت خوبی که دارد یک محصول پرفروش محسوب می شود. در فروش این محصول هرچه مرغوبیت چیلر بیش تر باشد درجه کیفیت عالی را به خود می گیرد و در میزان فروش و قیمت گذاری آن تاثیر زیادی دارد.

فروش چیلر جذبی خانگی مستقیم از کارخانه

چیلر جذبی خانگی چیست؟

چیلر جذبی خانگی چیست؟ چیلر جذبی خانگی معمولا در بیرون از ساختمان در تراس یا پشت بام خانه نصب می شود. چیلر آب سرد را به لوله های دستگاه توزیع هوای سرد و گرم پمپاژ می کند.

این نمونه به چند تا فن کویل متصل می شود. آب خنک و سرد به وسیله پمپ به درون تعدادی فن کویل وارد می شود. در داخل هر فن یک کویل از جنس مسی همراه با یک فن وجود دارد که فن هوا را به کویل سرد شده می دمد و دمای هوا را کم می کند و باعث خنکی مطبوع در فصل تابستان می گردد.

در داخل چیلر جذبی خانگی پمپ و منبع انبساط قرار دارد. این محصول در جاهایی که مساحتی بیش تر از ۱۵۰ متر دارد مورد استفاده قرار می گیرد. در چیلر خانگی هر فن را به صورت مستقل می توان کنترل کرد. این محصول یک سیستم کامل سرمایشی و گرمایشی محسوب می شود.

قیمت روز چیلر جذبی خانگی در بازار

قیمت روز چیلر جذبی خانگی در بازار قیمت روز چیلر جذبی را می توان از طریق این مرکز استعلام کرد. با توجه به تورم و بالا بودن نرخ دلار و قیمت تجهیزاتی که در ساخت چیلر جذبی دخالت دارد قیمت این محصول هم تغییر می کند. چیلر جذبی درجه یک ارزش قیمتی بالایی برای فروش دارد.

عرضه این محصول در بسته بندی مخصوص یا عمده بودن در قیمت چیلر جذبی تاثیر زیادی دارد. نرخ این محصول با توجه به خرید مشتریان محاسبه می شود و قیمت نهایی تعیین می گردد. اگر چیلر جذبی به صورت عمده ای خریداری شود در کاهش قیمت تاثیر زیادی دارد.

چیلر جذبی ارزان را می توان از طریق این مرکز که این محصول را به صورت کلی و جزئی می فروشد خرید، با توجه به اطلاعاتی که در مورد قیمت چیلر جذبی داریم می توانیم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم و قیمت مناسب این محصول را خریداری کنیم.

قیمت چیلر جذبی از میانگین نرخ چیلر جذبی های دیگر کمتر است. این محصول که در ایران تولید می شود به خاطر کیفیت و مرغوبیت بالایی که دارد بهای از کشورهای دیگر بالا تر است. بهای چیلر جذبی خانگی در سال های مختلف با توجه به تورم و ساخت تجهیزات متفاوت است.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید