مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش چیلر تراکمی آب خنک

چیلر( Chiller ) یک دستگاه خنک کن می باشد که حرارت را از آب می زداید. چیلر ها به دو نوع کلی تقسیم بندی می شوند. ما در این مطلب به توضیحات کلی درباره چیلر و انواع و کاربرد آنها خواهیم پرداخت. چیلر تراکمی که مورد استفاده برای آب خنک کن می باشد بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است. از طرفی چیلر جذبی جدید می باشد و انواع کمتری دارد. چیلر تراکمی اجزاء مختلفی نیز دارد که به آنها اشاره خواهیم نمود. قیمت فروش چیلر با توجه به نوع آن متغیر می باشد.

فروش چیلر تراکمی توسط شرکت ما به صورت عمده و جزئی با بالاترین کیفیت و قیمتی مقرون به صرفه صورت می گیرد و برای خرید آن می توانید به مراکز فروش ما مراجعه نمایید و محصولی با کیفیت را با قیمتی ویژه خریداری کنید.

فروش چیلر تراکمی آب خنک

چیلر چیست

چیلر دستگاهی است که به وسیله ی فرآیند تقطیر و تبخیر حرارت را از یک قسمت دستگاه به قسمت دیگری از آن منتقل می کند. این عمل بین اجزای چیلر تراکمی و یا اجزای چیلر جذبی صورت می گیرد. ظرفیت دستگاه و نوع چیلر در قیمت فروش چیلر تاثیرگذار می باشد.

همچنین چیلر موجب جذب گرما از مایع با استفاده از تبرید تراکمی می شود.

انواع چیلر

انواع چیلر

 1. چیلر تراکمی
 2. چیلر جذبی

روش کار چیلر جذبی و تراکمی مشابه یکدیگر می باشد اما تفاوت آنها در انتقال فشار گاز خروجی به کندانسور می باشد.

عملکرد چیلر

عملکرد چیلر کار چیلر به این صورت است که آب را برای مصارف صنعتی و سرمایش ساختمانی، خنک می کند. این آب خنک شده از طریق پمپ به لوله های واقع در فن کویل های ساختمانی منتقل شده، و به دستگاه هواساز برای خنک نمودن محیط ساختمانی منتقل می شود. این لوله های انتقال دهنده ی آب سرد عایق کاری شده اند تا دمای آب سرد را در خود حفظ کنند. علاوه بر استفاده چیلر در سرمایش ساختمانی، می توان از این چیلر ها در فرایند های صنعتی نیز استفاده نمود و به عنوان آب خنک کن مورد استفاده قرار داد. این آب سرد موجود در چیلر در یک مدار بسته ای جریان دارد. به همین منظور آبی که درون لوله ها و کویل ها جریان دارد تبخیر نمی شود.

کاربری چیلر

 • مجتمع ها و برج های مسکونی
 • واحدهای اداری
 • مراکز تجاری
 • واحدهای صنعتی

با توجه به مکانی که قرار است چیلر در آن به کار برود و صنعتی و مسکونی بودن هر یک از انواع چیلر کارایی بهتری دارد.

مینی چیلرها

مینی چیلرها چیلر های کوچک سرمایشی که به مینی چیلر معروف هستند، در کنار یک پکیج گرمایشی، برای ساختمان یک سیستم سرمایشی گرمایشی شکل می دهند. این سیستم ها آب سرد و گرم را به لوله ها و فن کویل هایی که در ساختمان و اتاق ها نصب شده اند ارسال می کنند. به این طریق عمل سرمایشی و گرمایشی توسط این فن کویل ها صورت می پذیرد.

تهویه در تابستان و زمستان در فصل تابستان وقتی آب سرد وارد لوله ها و فن کویل ها می شود دمای کویل ها را کاهش می دهد و وقتی هوا با کویل سرد برخورد می کند آب خنک شده و به اتاق ها و سالن ها هدایت می شود. همین فرایند در زمستان نیز اتفاق می افتد ولی در زمستان چیلر خاموش و پکیج روشن می شود و باز با همین عمل آب گرم را وارد لوله ها و فن کویل های ساختمانی می کند و عمل گرمایشی را ایجاد می نماید.

انواع چیلرها بر اساس شکل خنک کنندگی همانطور که گفته شد چیلرها در دو دسته تراکمی و جذبی تقسیم بندی می شوند. البته چیلر ها بر اساس شکل خنک کنندگی ماده تقسیم بندی های دیگری نیز دارند. قیمت فروش چیلر در مدل های مختلف، متغیر می باشد.از جمله ان ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هوا خنک
 • آب خنک
 • تبخیری

از مهمترین مزایای استفاده از مینی چیلر ها می توان به دو فصل بودن سیستم آنها،بی سرو صدا بودن این دستگاه ها، بالا بودن و طول عمر آنها و همچنین قابلیت استفاده از آنها در فضای باز و … اشاره کرد.

تفاوت چیلر جذبی و تراکمی

تفاوت چیلر جذبی و تراکمی چیلر های تراکمی از انرژی الکتریکی برخوردار هستند و چیلر های جذبی از انرژی حرارتی برای ایجاد سرما استفاده می کنند. هر یک از این چیلر ها دارای اجزای مختلفی بوده و کاربرد متفاوتی نیز دارند. حال به توضیح مختصری از چیلر های جذبی می پردازیم تا چیلرهای تراکمی را با تفصیل بیشتری مورد بررسی قرار دهیم. قیمت فروش چیلر تراکمی و جذبی بسیار متفاوت می باشد.

تفاوت این دو چیلر به معنای برتر بودن نسب یکدیگر نیست و هر کدام از آن ها در جایگاه خود راندمان بسیار خوبی دارند.

چیلر جذبی به زبان ساده

چیلر جذبی به زبان ساده چیلر های جذبی دارای مولد حرارتی هستند که از آن به جای کمپرسور استفاده می شود. این چیلر های جذبی به سه گروه تقسیم می شوند.

 • چیلر جذبی تک اثره
 • چیلر جذبی دو اثره
 • چیلر جذبی شعله مستقیم

ساختار چیلر جذبی چیلرهای جذبی تک اثره دارای یک مولد حرارتی هستند و به چیلر تک اثره با تغذیه بخار، تک اثره با تغذیه آب گرم، تک اثره با تغذیه آب داغ تقسیم می شوند. چیلر های جذبی دو اثره جزء نسل جدید چیلر های جذبی هستند و به چیلر دو اثره با تغذیه بخار و دو اثره با شعله مستقیم تقسیم می شوند.

به دلیل ایجاد آلودگی کمتر و مصرف پایین انرژی در ساختمان های مسکونی و تجاری بزرگ استفاده می کنند.

معرفی چیلر تراکمی

معرفی چیلر تراکمی چیلر تراکمی(Vapor Compression Chiller ) یک دستگاهی است که برای مصارف صنعتی و تهویه مطبوع هوا مورد استفاده قرار می گیرد و اب سرد را با دمایی بسیار پایین تامین می کند. چیلر تراکمی بر اساس سیکل تبرید تراکمی کار می کند. اگر از این چیلر ها به طور مستقیم در دستگاه های تهویه و دستگاه های تولید سرما استفاده کنیم، بسیار پر هزینه بوده و گران قیمت است. به همین منظور صرفه اقتصادی نخواهد داشت. بنابراین به جای این که از چیلر تراکمی به صورت مستقیم استفاده نماییم، در یک مخزن آب را خنک کرده و توسط یک مبدل حرارتی همچون هواساز ها یا فن کویل ها، آب خنک را برای تهویه هوا به اتاق منتقل می کنیم. البته این روش، ساختار چیلر است.

مکانیزم چیلر تراکمی در چیلر های تراکمی ابتدا گاز توسط یک کمپرسور متراکم می شود. سپس وارد یک کندانسور شده و گاز را توسط هوای محیط و یا آب به مایع تبدیل می کند، پس از آن که گاز به مایع تبدیل شد این مایع را وارد خنک کننده می کنند. مایع وقتی در فشار کمی قرار گرفت شروع به تبخیر می کند و این مایع در حال تبخیر در محیط خنک کننده قرار می گیرد و باعث ایجاد برودت می شود. سپس گازی که از تبخیر ناشی شده است به کمپرسور منتقل می شود. قیمت فروش چیلر تراکمی با توجه به راندمان کاری بالایش بسیار اقتصادی می باشد.

به دلیل نیاز به تعمیرات بسیار زیاد و مصرف بالای انرژی هزینه نگهداری از چیلر تراکمی زیاد می باشد.

قسمت های چیلر تراکمی

قسمت های چیلر تراکمی

 1. کندانسور
 2. اواپراتور (آب خنک یا هوا خنک)
 3. کمپرسور
 4. شیر منبسط کننده

تنظیمات چیلر چیلر تراکمی دارای دو کنترل فشار می باشد. یک کنترل فشار روغنی و دیگری کنترل فشار بالا و پایین. کنترل فشار بالا و پایین چیلر تراکمی، یک وسیله ای جهت کنترل فشار دستگاه می باشد. در این سری از کنترل فشار دو لوله موئین وجود دارد که لوله LP را به قسمت مکش کمپرسور وصل می کند و لوله HP که به قسمت بالای فشار متصل می شود. در سیستم چیلر تراکمی کمپرسور ها با فشار مکش و دهش معینی کار می کنند. هر زمان فشار بالا و پایین رود کمپرسور به صورت خودکار دستگاه را خاموش می کند. در چیلر تراکمی کنترل فشار بالا و پایین قابلیت تنظیم کنندگی دارد.

با تنظیم کردن درست و استاندارد فشار بالا و پایین می توانید از بالاترین راندمان این دستگاه استفاده نمایید و طول عمر آن را افزایش دهید.

چیلرهای تراکمی با کندانسور آبی و هوایی

چیلرهای تراکمی با کندانسور آبی و هوایی چیلر تراکمی با کندانسور آبی، فشار بالا را بر روی 220 Psi و فشار پایین را روی 30 Psi تنظیم می کند، و چیلر تراکمی با کندانسور هوایی، فشار بالا را بر روی 250 Psi و فشار پایین را بر روی 40 Psi تنظیم می کند.اگر کمپرسور به علت بالا بودن فشار قطع شود باید کلید ریست را فشار داده و از سیستم رفع عیب نمود. ولی اگر کمپرسور به علت پایین بودن فشار قطع شود سیستم به صورت خودکار دوباره با افزایش گاز روشن می شود.

کنترل روغن کمپرسور چیلر تراکمی با کنترل فشار روغنی، وسیله ای برای کنترل روغن کمپرسور به صورت مداوم است. اگر در یک کمپرسور کنترل فشار روغنی وجود نداشته باشد باعث می شود چیلر تراکمی صدمه ببیند. کنترل های روغنی در چیلر های تراکمی نیز همچون چیلر کنترل فشار بالا و پایین، دارای دو لوله موئین است. یکی از این لوله ها در قسمت مکش کمپرسور قرار دارد و دیگری به قسمت کنترل فشار روغنی کمپرسور متصل است. حتما باید به میزان 10 Psi فشار بین فشار مکش کمپرسور و فشار روغنی وجود داشته باشد وگرنه موجب قطع شدن کنترل روغن فرمان می شود.

کنترل روغن کمپرسور برای افزایش ایمنی موتور استفاده می شود زیرا اگر فشار آن به مقدار بسیار زیادی پایین بیاید به صورت اتوماتیک برق آن قطع می شود و از کار می افتد.

انواع کمپرسور چیلرهای تراکمی

 1. پیستونی
 2. اسکرو
 3. اسکرال
 4. سانترفیوژ

شرح کمپرسورها

این کمپرسور ها بسته به نوع طراحی و ظرفیت هر چیلر به انواع رفت و برگشتی، گریز از مرکز، حلزونی و در برخی موارد نیز مارپیچی هستند. وظیفه ی این کمپرسور ها این است که مبرد گاز را فشرده کنند و فشار و دمای آن را به شدت افزایش داده و از طریق یک لوله به کندانسور که مبدل حرارتی آب خنک یا هوا خنک است ارسال کنند.

با بررسی درست و شناخت ویژگی ها و کاربرد هر یک از این چیلر ها می توانید در هنگام خرید چیلری مناسب برای کاربری که برای آن در نظر گرفته اید خریداری نمایید.

انواع کندانسور

انواع کندانسور

 1. کندانسور آبی
 2. کندانسور هوایی

3. کندانسور تبخیری

4. کندانسور لوله ای

5. کندانسور پوسته ای

کندانسورهای آب خنک

کندانسورهای آب خنک کندانسورهای آبی که معمولا برای اب خنک کردن به کار می روند از نوع پوسته و لوله و یا صفحه ای می باشند. این کندانسورها با تبادل حرارتی آب با مبرد، آب سرد تامین می کنند و برای این کار به یک برج خنک کننده نیاز دارند. در این مدل از کندانسورها آب حرارت بالای مبرد را می گیرد و آن را از حالت گاز به حالت مایع تبدیل می کند. آبی که این حرارت را از مبرد گرفته خود نیاز به خنک شدن دارد. پس این آب از طریق پمپ به برج خنک کننده ارسال می شود و پس از خنک شدن دوباره به کندانسور برمی گردد.

در بین انواع کندانسور های آب خنک دو نوع پوسته ای و لوله ای به دلیل قیمت ارزان تر و کارایی خوب بسیار پر فروش و محبوب هستند.

کندانسورهای هوا خنک

کندانسورهای هوا خنک کندانسور های هوایی خود به دو نوع مختلف طراحی می شوند. یک مدل از این کندانسور های هوایی باید در فضای باز که هوای آزاد داشته باشد نصب گردند و از چیلر ها جدا هستند. یک مدل هم بر روی بدنه ی چیلر نصب می شوند و باید کلا خود چیلر را به فضای باز انتقال دهند تا با هوای آزاد در ارتباط باشد. در این سری از کندانسور ها هوا به دور لوله های کندانسور توسط فن می چرخد و باعث از بین بردن حرارت از مبرد می شود. به این طریق مبرد را از حالت گاز به مایع تبدیل می کند.

انواع شیر انبساط چیلر تراکمی

 • ترموستاتیک
 • الکترونیک
 • فشاری

شرح شیرهای انبساط چیلر

این شیرهای انبساط بعد از کندانسور ها بر سر مبرد قرار می گیرند و عملکرد آن ها تبدیل دوباره مبرد از حالت مایع به حالت گاز است. که این عمل را با منبسط کردن مبرد انجام می دهند. پس از این که مبرد دوباره از حالت مایع به گاز تبدیل شد، وارد مبدل حرارتی دیگری به نام اپراتور می گردد.

انواع اواپراتور چیلر تراکمی

 • پوسته و لوله
 • پوسته و کویل

وظیفه اواپراتورها

وظیفه ی این اواپراتورها جلوگیری از اتلاف حرارت موجود در بدنه می باشد. این پوسته ها و لوله ها معمولا در اطراف لوله های آب قرار گرفته اند. وقتی مبرد مخلوطی از گاز و مایع می شود به شدت نیاز به تبخیر شدن دارد. به این طریق حرارت را از آب می گیرد و آب را خنک می کند. آب خنک شده به درون فن کویل ها و هواساز ها توسط پمپ، به داخل ساختمان و یا مصارف صنعتی ارسال می شود. مبرد که به این طریق کاملا تبخیر شده است دوباره وارد کمپرسور شده و مراحل چیلر تراکمی مجددا تکرار می شود.

هریک از این اپراتور ها مزایا و معایب خاصی دارند و در هنگام خرید باید با توجه به نیازتان هر یک از آن ها انتخاب نمایید تا از بالاترین راندمان بهره مند شوید.

اجزای فرعی چیلر تراکمی

 • رسیور تانک
 • فیلتر درایر
 • ساید گلاس
 • ترمیستورها
 • اجزای الکتریکی و کنترلی
 • آکومولاتور
 • کلید های حفاظتی و…

که در ساخت این اجزا برای افزایش طول عمر و بالا بردن کیفیت دستگاه از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده می کنند.

کارکرد چیلر تراکمی و ملحقات آن

کارکرد چیلر تراکمی به گونه ای است که، سیال مبرد وارد لوله هایی که عمل تبخیر را انجام می دهند می شود. سپس گرما را از هوای اتاق گرفته و با تبخیر نمودن گرما، درجه حرارت اتاق را پایین می آورد. قیمت فروش چیلر تراکمی با توجه به مصرف بهینه و راندمان بالا بسیار مقرون به صرفه می باشد.

اگر دستگاهی استاندارد خریداری کنید و به درستی از آن استفاده نمایید می توانید مدت زمان بسیار طولانی از کارایی های آن بهره ببرید.

شرایط کارکرد چیلر تراکمی

شرایط کارکرد چیلر تراکمی

 • دمای آب برای برج خنک کن باید 28 درجه ی سانتیگراد باشد
 • دمای آبی که از برج خنک کن بر میگردد باید با آب ورودی 5 درجه سانتیگراد اختلاف داشته باشد
 • فشار گاز در چیلر تراکمی باید بین 45 تا 75 Psi باشد
 • رانش آن بین 200 تا 260 Psi

شروع به کار چیلر تراکمی برای شروع به کار چیلر تراکمی باید قبل از این که گاز به درون آن تزریق کنیم باید شیر سرویس را ببندیم. ولی پس از آنکه چیلر تراکمی شروع به کار نمود باید تمام شیرها را باز نمایید. شیر مکش، شیر رانش، شیر مایع و… .برای این که چیلر تراکمی را روشن کنید باید ابتدا فن برج، بعد پمپ فن کویل، و بعد پمپ برج را روشن نمایید و زمانی که قصد کردی چیلر را وکیوم نمایید و یا روغن به آن بزنید باید حتما دستگاه را خاموش کنید. فشار روغن موجود در چیلر تراکمی حداقل باید 20 Psi از درجه ی فشار مکش بیشتر باشد. مقدار اسید مورد استفاده در چیلر تراکمی باید 5/1 کیلوگرم باشد.

ملحقات چیلر تراکمی

 • پمپ
 • برج خنک کننده
 • فن کویل یا هواساز
 • لوله کشی
 • شیرآلات

پمپ ها در چیلر تراکمی پمپ ها در دو مسیر مورد استفاده قرار می گیرند. زمانی که آب را از اواپراتور به سمت فن کویل یا هواساز هدایت می کند، و زمانی که آب را از کندانسور تا برج خنک کن هدایت می نماید.

فن کویل:

برای تهویه مطبوع در ساختمان های مسکونی و تجاری صنعتی و همچنین سرمایش و گرمایش کاربرد دارد و در دستگاه چیلر به این منظور نصب می شود که از فن، کویل های گرمایش و سرمایش، شیر فلکه و شیر هواگیر تشکیل شده است.

برج خنک کننده

برج خنک کننده برج خنک کننده در چیلر تراکمی کندانسور آبی، وظیفه ی خنک نمودن آب کندانسور را بر عهده دارد. در چیلر تراکمی برای این که هوای خنک را از آب سرد به دست بیاوریم به فن کویل یا هواساز احتیاج داریم. همه ی این وسایل در چیلر تراکمی نیز از طریق لوله کشی و یا با اتصال شیر آلاتی به یکدیگر متصل شده اند.

در واقع این وسیله برای دفع کردن حرارت آب مورد استفاده در دستگاه کاربرد دارد.

انواع چیلر های تراکمی و مدل های آن

 • چیلر تراکمی رفت و برگشتی
 • چیلر تراکمی اسکرو
 • چیلر تراکمی اسکرال
 • چیلر تراکمی سانتریفیوژ

هر یک از این چیلر ها کمپرسور متفاوتی دارند و کاربرد آن ها متفاوت می باشد.

چیلر تراکمی رفت و برگشتی

چیلر تراکمی رفت و برگشتی در این نوع چیلر های تراکمی مهمترین جز به کار رفته کمپرسور آن می باشد. این کمپرسور ها یا سیلندری هستند یا پیستونی. در این سری از کمپرسور ها مبرد گازی از طریق کمپرسور با لوله کشی به کندانسور فرستاده می شود.

کمپرسور چیلر رفت و برگشتی به صورت سیلندر پیستونی می باشد و برای انجام عملیات تبرید نیاز به همچنین کمپرسوری دارد.

چیلر تراکمی اسکرو

در این سری از چیلر تراکمی، انرژی مورد استفاده انرژی الکتریکی است و برودت هوای مورد نیاز در اماکن عمومی و ساختمان ها را تهیه می کند. برای این کار نیز عموما از آب استفاده می نماید. فروش چیلر تراکمی اسکرو بسیار برجسته و چشمگیر می باشد.

کمپرسور این چیلر ها به صورت مارپیچی می‌باشد و به همین دلیل به چیلر اسکرو معروف هستند.

چیلر تراکمی اسکرال

این چیلر تراکمی نیز همچون چیلر تراکمی کمپرسور اسکرو عمل می کند. و از انرژی الکتریکی استفاده می نماید. اما برق مصرفی در این کمپرسور ها 10 درصد کمتر از کمپرسور اسکرو می باشد. فروش چیلر تراکمی اسکرال نیز بسیار قابل توجه می باشد.

چیلر اسکرال برای تناژ های کم و یا متوسط استفاده می کنند و کمپرسور آنها به صورت ترکیبی است تا ظرفیت آنها افزایش یابد.

چیلر تراکمی سانتریفیوژ

چیلر تراکمی سانتریفیوژ این چیلر تراکمی دارای کمپرسرو سانتریفیوژی یا گریز از مرکز است. این کمپرسور دارای یک پروانه می باشد و با چرخش این پروانه مبرد گاز به فشار تبدیل می شود و دمای آن نیز افزایش می یابد. سپس این مبرد به شکل بخار وارد کندانسور می گردد و ادامه ی عملیات آب خنک کن پی گیری می شود.قیمت فروش چیلر در تمامی موارد فوق متغیر می باشد.

علت استفاده از نام سانتریفیوژ در این دستگاه به دلیل آن است که کمپرسور آن عملکردی مانند سانتریفیوژ و یا گریز از مرکز دارد.

فروش چیلر تراکمی از کارخانه

در این سایت اختصاصی تهویه فروش چیلرهای تراکمی زیر نظر متخصصان، گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش چیلر به همراه کیفیت بهینه و قیمت مناسب می باشد. مشتریان ارجمند می توانند جهت اطلاع از آخرین قیمت فروش چیلر تراکمی و همچنین خرید دستگاه در انواع و ظرفیت های مختلف با کارشناسان مجموعه آران انرژی در ارتباط باشند.

فروش چیلر تراکمی مرغوب با قیمت درب کارخانه توسط شرکت ما صورت می گیرد و برای خرید آن می توانید به نمایندگی های مراجعه نمایید.

چیلر تراکمی خوب چه مشخصاتی دارد؟

چیلر تراکمی خوب چه مشخصاتی دارد؟ برای شناخت یک چیلر خوب و استاندارد از جنس های نامرغوب آن باید مشخصات یک چیلر  تراکمی خوب  را بشناسید که از مهم ترین مشخصات آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 راندمان دستگاه:

راندمان این دستگاه ها با ضریب هوشی eer و یاcop  مشخص می شود که به معنای قدرت تولیدی این دستگاه می باشد که با استفاده از اعدادی استاندارد که از سوی سازمان های مشخص شده اند سنجیده می شود.
می توانید راندمان این دستگاه ها را با یکدیگر مقایسه کنید تا دستگاه مناسب با نیاز خودتان را انتخاب نمایید.

برند و نوع و جنس قطعاتی:

از مهمترین مشخصات یک دستگاه خوب و با کیفیت می توان به مواد اولیه ای که در ساخت این دستگاه استفاده می‌شود اشاره کرد، هر چه کیفیت مواد اولیه و قطعات استفاده شده در داخل دستگاه بهتر و با کیفیت تر باشد مسلم است که دستگاهی استاندارد و با کیفیت بالا و طول عمر بسیار مناسب خواهید داشت.

کمپرسور دستگاه:

امروزه در چیلر ها از ۳ نوع کمپرسور تراکمی مختلف استفاده می شود که هر کدام از آن ها و معایب و مزایای خاص خود را دارد و شما با شناختن این معایب و مزایا می‌توانید مناسب با کاربردی که از دستگاه توقع دارید هر یک از آن ها را انتخاب و خریداری نمایید.

کندانسور:

در واقع وظیفه خنک سازی مبرد خروجی را کندانسور مبدل حرارتی به عهده دارد که نحوه انتقال حرارت از داخل شیلر به محیط به دو صورت توسط آن صورت می گیرد.
در نوع اول با عبور هوای محیط بیرونی فن های کندانسور خنک می شوند و جریان و حرارت را از مبرد به محیط خارجی منتقل می کنند.
در نوع دوم جریان آب خنکی که بین کندانسور و یک منبع دمای پایین انتقال حرارت وجود دارد موجب انتقال حرارت می شود.

شیر انبساط:

این قطعه موجب کاهش ناگهانی فشار مبرد در چیلر می شود و با این عمل سبب افزایش بسیار زیاد سرعت مبرد در قسمت ورودی اپراتور  و موجب کاهش دمای مبرد در این قسمت می شود.
همچنین این قطعه سبب کاهش مصرف انرژی و هزینه ‌های اولیه دستگاه می‌باشد و تفاوت قیمت بسیار زیادی بین شیر انبساط مکانیکی و الکترونیکی در داخل دستگاه وجود دارد و یکی از مشخصات بسیار مهم برای تعیین طول عمر و کیفیت دستگاه است.

عرضه بدون واسطه چیلر تراکمی

عرضه بدون واسطه چیلر تراکمی عرضه چیلر تراکمی بدون هیچ گونه واسطه ای توسط شرکت ما به صورت مستقیم  و با قیمتی بسیار ویژه برای خریداران صورت می پذیرد و خریداران برای خرید انواع چیلر مرغوب و با کیفیت می توانند به مراکز فروش و نمایندگی های ما مراجعه نمایند و از خدمات ما بهره مند شوند.
همچنین اگر از علاقه مندان به خرید اینترنتی هستید از سراسر شهرهای کشور می توانید به وب سایت اینترنتی ما مراجعه نمایید و انواع چیلر را با یکدیگر مقایسه کنید و با توجه نیاز خود و مشاوره های کارشناسان فروش ما محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در محل مورد تاییدتان تحویل بگیرید.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید