مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سایت خرید چیلر جذبی به زیر قیمت بازار در ایران

دستگاه های چیلر یا سردکننده در سطح گسترده ای در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و توسط برندهای معتبر و متعددی در سطح کشور ما تولید می گردند. سایت خرید چیلر جذبی به زیر قیمت بازار در ایران، امروزه یکی از مهم ترین مراجع فروش این محصولات محسوب می گردد. قیمت چیلر جذبی در این سایت های فروشگاهی بسیار پایین تر از فروشگاه های عرضه کننده با واسطه است و صنعتگران و خریداران عمده و جزئی می توانند برای خرید انواع چیلرهای با کیفیت از طریق این مراکز اقدام نمایند.   

سایت خرید چیلر جذبی به زیر قیمت بازار در ایران

بازار بزرگ عمده چیلر جذبی در ایران

بازار بزرگ عمده چیلر جذبی در ایرانبازار بزرگ فروش عمده چیلر جذبی در ایران، در استان تهران مستقر است. این بازار برترین برندهای ایرانی و وارداتی چیلرهای تراکمی و جذبی را با بالاترین سطح کیفی و کمّی ارائه می نماید و خریداران عمده از اقصی نقاط کشور می توانند برای خرید کلی این تولیدات به این مرکز مراجعه نمایند و ضمن بررسی محصولات مختلف، با توجه به سطح مالی و نیاز خود، تولیداتی با کیفیت را تهیه نمایند.

در سال های اخیر این مراکز فروش، علاوه بر فعالیت حضوری، فعالیت اینترنتی خود را نیز گسترش بخشیده اند و با ایجاد وب سایت های آنلاین، به عرضه انواع دستگاه ها و تجهیزات سرمایش و گرمایش مشغول شده اند. 

مراکز فروش الکترونیک یکی از بهترین مراجع برای خرید هستند که دارای تنوع بالای محصول می باشند و به دلیل حذف واسطه ها، دارای قیمت های بسیار اقتصادی و مناسب هستند و با استخدام نیروهای متخصص و کارآمد شرایطی را فراهم کرده اند که تمامی متقاضیان خرید بتوانند بهترین و کارآمدترین دستگاه را خریداری کنند.

چیلر جذبی خانگی و مراکز فروش عمده آن

چیلر جذبی خانگی و مراکز فروش عمده آنچیلر خانگی جذبی یا همان مینی چیلرها از جمله مهم ترین دستگاه هایی است که امروزه در آپارتمان ها و منازل مسکونی برای ایجاد آب سرد و پمپاژ آب به کویل ها مورد استفاده قرار می گیرند و برای ایجاد هوای گرم و سرد به کار گرفته می شوند. 

مراکز فروش عمده این دستگاه ها در کشور ما نمایندگی های رسمی و مجاز شرکت های تولید کننده، مراکز فروش عمده دستگاه های برودتی و حرارتی، فروشگاه های اینترنتی تخصصی عرضه کننده تجهیزات کویل و مراکز واردات و صادات هستند.

این مراکز انواع چیلر جذبی آمونیاکی، چیلر جذبی ایرانی و چیلر خورشیدی را در تنوع بالایی از لحاظ عملکرد و برند ارائه می نمایند و امکان خرید محصولاتی با کیفیت مانند خرید چیلر ۷۰ تن در سطح عمده را برای تمامی صنعتگران و مالکان فروشگاه های کوچک و بزرگ فراهم کرده اند.

مزایای چیلر جذبی

مزایای چیلر جذبیدر ساختمان چیلرهای جذبی از ژنراتور و جاذب به جای کمپرسور استفاده می گردد و مهم ترین خنک کننده در این نوع دستگاه ها لیتیوم برماید می باشد. چیلر جذبی به دو گروه تک اثره و چند اثره تقسیم می شود. مهم ترین مزایای چیلرهای جذبی را می توان در موارد ذیل خلاصه کرد:

  • صرفه جویی در میزان مصرف انرژی الکتریکی به دلیل استفاده از منبع انرژی گازوئیلی و گاز طبیعی
  • کاهش قابل توجه هزینه های خدمات برق
  • بالاتر بودن عملکرد چیلر در تابستان و درجه حرارت بالا
  • کاهش قابل ملاحظه تولید آلاینده ها و گازهای مخرب گلخانه ای
  • سازگاری مناسب با محیط زیست
  • کم بودن صدا و ارتعاشات

قیمت خرید چیلر جذبی با کیفیت در بازار ایران

قیمت خرید چیلر جذبی با کیفیت در بازار ایرانقیمت خرید چیلر جذبی با کیفیت در بازار ایران با توجه به متغیرهای زیر معین می شود:

  • برند تولید کننده دستگاه
  • قیمت جهانی و نوسانات بازار بین المللی و بازار داخلی
  • ضریب عملکرد دستگاه
  • کارایی و بازده

برای استعلام به روزترین لیست قیمت این تولیدات می توان به نمایندگی های رسمی برندهای تولید کننده مراجعه نمود. همچنین مراکز فروش مجازی و اینترنتی نیر یکی دیگر از منابع برای کسب اطلاع از قیمت های به روز این دستگاه ها و جزئیات کامل پیرامون کارکرد و کارایی آنها هستند. چیلرها در دو نوع جذبی و تراکمی تولید می گردند و هر یک از آنها دارای ضرایب عملکردی و کارایی متفاوتی می باشند.  

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید