تهویه آران انرژی
شنبه , خرداد ۱۷ ۱۳۹۹
خانه - چیلر جذبی - سایت خرید اینترنتی چیلر جذبی در ایران

سایت خرید اینترنتی چیلر جذبی در ایران

خرید اینترنتی چیلر جذبی چگونه انجام می گیرد؟ چیلرجذبی چیست و چه انواع مختلفی دارد؟ مزیت خرید اینترنتی چیلر جذبی نسبت به سایر روش های تهیه و خرید آن چیست؟ چیلر های جذبی تهویه کننده های قوی و پرکاربرد محیط های مختلف هستند و انواع گوناگونی دارند. هر کدام از انواع این چیلرها مزیت های مختلفی دارد که مشتری باید براساس نیازهای محیطی خود یکی از مدل ها را انتخاب و خریداری نماید.

خرید اینترنتی چیلر جذبی

چیلر جذبی چیست

به منظور خرید اینترنتی چیلر جذبی ، ابتدا لازم است با این دستگاه و نحوه ی فعالیت و کار آن آشنا شویم. چیلر های جذبی جزو تهویه کننده های مطبوع هوای محیط های گوناگون با کاربری های متفاوت هستند.

خرید اینترنتی چیلر جذبی

انواع چیلر جذبی

  1. تک اثره یا تک مرحله ای
  2. دو اثره یا دو مرحله ای
  3. شعله مستقیم

شرح مکانیسم انواع چیلر جذبی

خرید اینترنتی چیلر جذبی

چیلرهای جذبی تک اثره یا تک مرحله ای

قدیمی ترین مدل چیلر های جذبی است و در مقایسه با چیلر های پیشرفته تر، بازدهی کمتری دارد. این چیلر ها برای انجام دادن فعالیت خود به میزان یک اتمسفر بخار نیاز دارند و اگر قرار باشد یک تن تبرید انجام دهند، به حدود ۸ کیلوگرم بر ساعت بخار نیاز خواهند داشت. قیمت این دستگاه در خرید اینترنتی چیلر در مقایسه با مدل های دیگر پایین تر است.

خرید اینترنتی چیلر جذبی

چیلر های جذبی دو اثره یا دو مرحله ای

این چیلر ها نوع تکامل یافته و بهینه شده ی چیلر های نوع اول هستند و حدود یک دوم آن ها انرژی مصرف می کنند و به همین دلیل هم ضریب عملکرد بهتر و بالاتری دارند. این چیلر ها دو عدد ژنراتور دارند و به همین دلیل هم به دو مرحله ای شهره شده اند. در هنگام خرید اینترنتی چیلر جذبی دو مرحله ای حتماً از سالم بودن هر دو ژنراتور اطمینان حاصل بفرمایید.

خرید اینترنتی چیلر جذبی

چیلر های شعله مستقیم

تفاوت این چیلر با چیلر دو مرحله ای این است که یک ژنراتور در ساختار آن به کار رفته که از نوع شعله مستقیم است. در چیلر های شعله مستقیم شعله ای که مشعل ایجاد کرده است به طور مستقیم سبب گرم شدن ژنراتور می شود و هیچ واسطه ای در این میان وجود ندارد.

خرید اینترنتی چیلر جذبی

خرید اینترنتی چیلر جذبی

خرید های اینترنتی بسیاری از اقلام امروزه جانشین خرید حضوری آن ها شده است و این امر دلایل متعددی دارد که مهم ترین آن ها صرفه جویی در وقت و بالا رفتن سرعت زمان خرید، فراهم شدن امکان مقایسه ی کیفیت و قیمت کالا ها در خرید اینترنتی و آلوده نشدن محیط زیست و جلوگیری از ترافیک های حاصل از حضور در مراکز خرید می باشد. خرید اینترنتی چیلر جذبی نیز تمامی مزایای نامبرده را دارد. مشتریان گرامی جهت استعلام قیمت چیلر جذبی و همچنین خرید دستگاه می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120364630
شماره تلفن :02128424854
شماره فکس :02128424417
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت چیلر تراکمی | بازار فروش چیلر جذبی در ایران

قیمت چیلر تراکمی و همچنین فروش آن با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ورود سیستم های سرمایشی جدید به بازار که یکی از نیازهای اصلی در صنایع مختلف می باشد، اهمیت بالایی