مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساخت کلین روم تجهیزات پزشکی

ساخت کلین روم بر اساس استاندارد های روز دنیا صورت می گیرد. با استفاده از این فن آوری میزان آلودگی ها و ذرات عفونی به حداقل ممکن خود می رسند. بخشی از این استاندارد ها مربوط به تجهیزات مورد استفاده به عنوان مثال در پزشکی می باشد که محیط مورد نظر را عاری از هر گونه آلودگی می نماید.

ساخت کلین روم تجهیزات پزشکی

از کلین روم چه می دانید؟

از کلین روم چه می دانید؟ اتاق تمیز یا کلین روم اصطلاحی کلی است که به محیط هایی گفته می شود که در آن مسائل بهداشتی در نظر گرفته شده و در واقع نوعی مکان حفاظت شده به شمار می آیند.

این فضا در صنایع مختلفی همچون صنعت داروسازی، پزشکی و صنایع غذایی کاربرد داشته و بیمارستان ها نخستین مکانی بودند که از این فضا بهره مند شدند.

پژوهشگران و دانشمندانی که در این زمینه فعالیت می کردند به این نتیجه رسیدند که با کاهش آلودگی های محیطی مانند انواع میکروب ها و عفونت ها به نحو موثری می توان به کنترل بیماری ها و کاهش آنها کمک نمود.

این مورد اساسی شد برای طراحی فضایی خاص به نام کلین روم که امروزه شاهد استفاده از آن نه تنها در بخش پزشکی بلکه در بسیاری از صنایع دیگر نیز می باشیم. محیط زیست، فناوری اطلاعات، صنایع میکروالکترونیک، صنعت کشاورزی، صنایع داروسازی و هوا فضا از جمله بخشی از مشاغلی هستند که استفاده از کلین روم ها در آن امری رایج است.

در این زمینه استاندارد های خاصی مانند ایزو ۱۴۶۴۴ به کار برده می شود که به تعیین کوچک ترین ذرات آلودگی موجود در حد میکرون می پردازد. علاوه بر این مورد، دیوار هایی که این اتاق را در بر می گیرد باید از مواد اولیه خاصی تهیه شوند تا خاصیت ضد آلودگی داشته باشند.

جهت جریان هوا و میزان آن از جمله عوامل متمایز کننده در ساخت انواع اتاق تمیز می باشد که بر این اساس به دو نوع کلین روم یکسو و کلین روم غیر یکسو تقسیم بندی می شود.

ساخت کلین روم تجهیزات پزشکی

فروش انواع کلین روم تجهیزات پزشکی کلین روم تجهیزات پزشکی دارای مجموعه ای از وسایل و تجهیزات خاص در این حوزه می باشند. به عنوان مثال لباس کارکنان و افرادی که به این اتاق وارد یا خارج می شوند باید از نوع خاص بوده که آلودگی را به حداقل می رساند.

تجهیزات دیگری نیز مانند فیلتر هوا باید به گونه ای انتخاب شوند که با جذب کمترین عامل آلودگی زا همراه باشند.

فروش این تجهیزات مانند ساندویچ پنل، دستگاه هواساز، اگزاست فن و درب و پنجره از جمله بخشی از وسایل به کار رفته در اتاق تمیز است که این مرکز به عنوان نوعی مرجع فروش کلین روم آماده ارائه خدمات لازم به مشتریان می باشد.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید