مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم چیلر آبی اسکرو خانگی

این مجموعه اقدام به فروش انواع چیلر آبی اسکرو خانگی به صورت اینترنتی و بی واسطه با قیمت مناسب نموده و در راستای رضایت مشتری تلاش می نماید. جهت خرید این محصول می توان آن را به صورت مستقیم سفارش داد و در کوتاه ترین زمان دریافت نمود.

خرید مستقیم چیلر آبی اسکرو خانگی

چیلر آبی اسکرو چیست؟

چیلر آبی اسکرو چیست؟

دستگاه چیلر اسکرو آبی دارای طیف گسترده ای ظرفیت سرمایشی بین ۵۰ تا ۵۴۰ تن می باشد.

از آن در ساختمان های اداری، مراکز خرید، صنایع، بیمارستان ها، آپارتمان، هتل، رستوران، سالن های تئاتر و ورزشی و غیره، برای تهیه و تأمین آب سرد مورد نیاز تجهیزات سرمایشی استفاده می شود.

چیلر تراکمی آبی، دارای کمپرسور اسکرو می باشد.

این دستگاه با یک بار راه اندازی در شرایط ایمنی، با دریافت سیگنال های کنترلی و حفاظتی به کار خود ادامه می دهد.

جهت مشاهده و کنترل وضعیت عملکرد دستگاه و سیستم کنترلی از راه دور، این دستگاه ترکیبی از فن آوری کامپیوتر و ارتباط الکترونیکی می باشد.

با فشرده سازی مبرد گازی شکل در مدار تبرید توسط کمپرسور به قسمت اوپراتور، کندانسور و شیر انبساط فرستاده و چرخه عمل خنک کننده آب و سیال انجام می شود.

راندمان آن مطابق با استاندارد و مجهز به اوپراتور مستغرق می باشد و دارای سیستم ظرفیت کاملا هوشمند است و با بار مورد نیاز به طور اتوماتیک هماهنگ شده و خود را با ظرفیت مورد نیاز مطابقت می دهد.

دارای کنترلگر ریز پردازنده می باشد، با فشردن دکمه بعد از تأیید کلیه سیگنال های ورودی و بررسی، دستگاه شروع به کار می کند.

باید ابعاد آن متناسب با فنداسیون محل نصب و عبور از موتور خانه در نظر گرفته شود.

از طریق دمای سوپر هیت، پل های شیر انبساط و در اوپراتور، دمای یخ زدایی را به طور اتوماتیک کنترل می کند. توسط اندازه گیری دمای آب خنک شده قطع و وصل نهایی را در برج خنک کننده انجام می دهد و توسط اوپراتور و کندانسور، اختلاف فشار و ظرفیت کمپرسور اتوماتیک، محاسبه می شود. با کاهش دمای آب، کمپرسور قطع شده و از کار می ایستد.

این محصول بی لرزش، کم صدا، پر توان، مصرف کم انرژی، طول عمر بالا و دارای جریان آرام و مداوم گاز، قابلیت اطمینان و بازده حجمی و راندمان کارکرد بالا، ارتعاش و صدای کم، دمای تخلیه پایین، ابعاد کوچک و وزن پایین می باشد.

مرکز فروش انواع چیلر تراکمی آبی اسکرو

مرکز فروش انواع چیلر تراکمی آبی اسکرو

مرکز فروش چیلر آبی، این محصول را با کیفیت تضمینی و نازل ترین قیمت، خدمت مصرف کننده ارائه می نماید. با خرید اینترنتی می توان خریدی آسان و مطمئن را تجربه نمود.

ارسال این محصول به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

جهت اطلاع بیشتر و استعلام قیمت فروش چیلر تراکمی آبی، با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید