مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید سیستم تهویه بیمارستانی کم صدا

خرید بهترین سیستم تهویه بیمارستانی بدون صدا و آلودگی صوتی در کدام مراکز معتبر امکان پذیر است؟ دستگاه های تسویه همیشه از مهم ترین بخش های زیرساختی بسیاری از ساختمان های مسکونی، اداری، تونل ها، بیمارستان ها و … بوده است. این محصولات با توجه به کیفیت ساخت از قیمت های متنوعی برخوردار است که در ادامه این مطلب قصد ارائه قسمت هایی از آن را داریم. با ما همراه باشید. 

خرید سیستم تهویه بیمارستانی کم صدا

معرفی دستگاه های تهویه بیمارستانی

معرفی دستگاه های تهویه بیمارستانی

دستگاه های تسویه بیمارستانی به طور کلی به ماشین آلاتی گفته می‌شود که دارای پروانه های در حال چرخی هستند که دائم در حال انتقال جریان هوا به تمامی فضاهای بسته و سقف دار است. این محصولات در بسیاری از مراکز مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و از آن با نام هواکش نیز یاد می‌کنند. این سیستم های تاسیساتی برای انتقال بهتر جریان هوا و همچنین خارج نمودن هوای محبوس شده با هوای جریان یافته درون دستگاه، میزان رطوبت و دمای مورد نظر محیط به وجود می‌آید.

این محصولات برای اهداف مختلفی برای ساختمان ها و محیط های بسته مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، تاکنون داخل بیمارستان های بزرگ در سراسر نقاط کشور رفته اید و هوای خنک و تمیز جریان یافته در مکان های مختلف آن را حس کرده اید، این کار توسط دستگاه های بزرگ تهویه بیمارستانی انجام می‌شود که وظیفه مهمی را در ایجاد تمیزی و پاکیزگی محیط بیمارستان فراهم می‌کند. انواع تهویه مطبوع بیمارستانی با سایزهای مختلف در کارخانه های معتبر در حال تولید بوده و محصولات بسیار باکیفیت و متنوعی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. 

به طور کلی، طراحی سیستم تهویه بیمارستانی معتبر باید دارای ویژگی های مختلفی ار جمله موارد زیر باشد:

  • جمع آوری کننده و حذف ذرات معلق در هوا
  • جلوگیری از رشد پاتوژن های بیماری زا و میکروب ها
  • حفظ سلامت کارکنان و بیماران
  • جلوگیری از راکد ماندن جریان هوا در داخل محیط
  • خنک کردن دمای محیط
  • از بین بردن گرد و غبار 
  • کنترل بو 

بنابراین، یک سیستم تهویه مطبوع با داشتن ویژگی های منحصر به فرد خود می‌تواند در ایجاد و نگه داری هوای مطبوع درون محیط های بیمارستانی نقش بسزایی داشته باشد. نصب این محصولات در بخش های عفونی و بیماری های واگیر دار نیز بسیار حائز اهمیت است چرا که این محیط ها برای کارکنان و بیماران دیگر بسیار خطرناک بوده و جریان و انتقال هوا در آن می‌تواند نقش بسزایی در پایین آوردن خطر آن داشته باشد. 

هزینه طراحی سیستم تهویه مطبوع بیمارستانی

هزینه طراحی سیستم تهویه مطبوع بیمارستانی

هزینه طراحی دستگاه های تهویه بیمارستانی توسط برخی مهندسین باتجربه و آشنا در این زمینه ها انجام می‌شود. این افراد با طراحی و ارائه سیستم های تهویه مدرن و جدید با داشتن آپشن ها و قابلیت های بیشتر وارد خط تولید شده و در بازار معامله می‌شوند. اندازه این تهویه ها بسته به فضای مورد استفاده متفاوت است.

برای اطلاع از هزینه های طراحی و تولید این نوع محصولات در بیمارستان ها و دیگر مراکز بزرگ و پر رفت و آمد می‌توانید با واحد فروش نمایندگی آن ارتباط برقرار کنید. 

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید