مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده بهترین نوع چیلر ایرانی

هم اکنون تولید کننده بهترین نوع چیلر ایرانی اقدام به عرضه انواع مختلفی از این محصول به صورت عمده و جزئی و با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت نموده است. البته همان طور که می دانید همواره خرید این محصول به صورت مستقیم و عمده می تواند قیمت نهایی آن را تا حد زیادی کاهش دهد.

تولید کننده بهترین نوع چیلر ایرانی

خصوصیات بهترین چیلر ایرانی

خصوصیات بهترین چیلر ایرانی

چیلر ایرانی یکی از انواع دستگاه های تولید شده در ایران بوده که با تخصص و دانش ایرانی و با مدرن‌ترین تکنولوژی روز دنیا تولید شده است. چیلر در لغت به معنای آب سرد کن بوده که وظیفه اصلی آن انتقال گرما به بیرون از محیط و خنک کردن فضا و یا ماشین مورد نظر می باشد.

در اینجا برای آشنایی بیشتر با ویژگیها و خصوصیات یک چیلر ایرانی مناسب آشنا خواهید شد، برای این امر بهتر است تا پایان این مقاله با ما همراه شوید. تعیین الزامات خنک کننده برای لیزر اولین گام در انتخاب بهترین چیلر می باشد.

بیشترین چیلرهای مدل استاندارد می توانند آب جامد یا شیر آب را به عنوان یک خنک کننده اداره کنند. افزودنیها شامل آلگا اسید برای جلوگیری از رشد جلبکها و / یا اتیلن گلیکول برای جلوگیری از خوردگی و کاهش نقطه انجماد مایع است. 

بعضی از لیزرها نیازمند آب دیونیزه شده می باشند که می تواند بسیار متضاد با مواد مختلف باشد. در صورتی که این مورد باشد، چیلر باید فقط با مواد خنک کننده سازگار با دی آی سازگار باشد و باید دارای یک کارتریج تخلیه ای باشد تا سطح مقاومت مورد نیاز را حفظ کند. پمپ مناسب برای یک چیلر بستگی به سرعت جریان مورد نیاز خنک کننده و فشار برای خنک کننده لیزر دارد.

همان طور که می دانید چیلرها در صنایع برای خنک کردن ماشین آلات به کار می رود و همچنین در فضای داخلی محیط و ساختمان نیز به تهویه هوا کمک ویژه ای می کند. چیلرها به طور کلی در دو نوع تراکمی و جذبی هستند.

در چیلر جذبی معمولا انرژی مصرفی از نوع حرارتی بوده ولی در چیلر تراکمی مصرف انرژی به صورت الکتریسیته است. همچنین برخی دیگر از این محصولات را نیز بر اساس شکل خنک شدن ماده سردکننده به سه دسته آب خنک، هوا خنک و تبخیری تقسیم می کنند.

صادرات بهترین چیلر برند ایرانی

صادرات بهترین چیلر برند ایرانی

در حال حاضر بهترین برند چیلر ایرانی توانسته با کسب بسیاری از استانداردهای لازم جهانی، اقدام به صادرات این محصول نماید. صادرات این محصول در شرایط تحریمی که بر کشور حاکم است می تواند تا حد زیادی برای کشور ارز آوری به همراه داشته و از سوی دیگر موجب جهش تولید می شود. قیمت این محصول نیز با توجه به کیفیت زیادی که دارد، بسیار مقرون به صرفه می باشد.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید