مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید و فروش انواع هواساز با قیمت استثنایی در اصفهان

فروش هواساز

هواساز دستگاهی برای تامین هوای مطبوع و سالم با دست یافتن به دما و رطوبت مناسب است. هواساز یکی از اصلی‌ترین دستگاه‌های تهویه مطبوع است که در مسیر چیلر و بویلر با کانال هوا قرار می‌گیرد. هواساز ها در صنایع مختلف نیز برای تولید هوای مورد نیاز با درجه و رطوبت مورد نظر به کار برده می‌شوند. فروش هواساز توسط تولید کنندگان برتر صورت می پذیرد.

تولید و فروش انواع هواساز با قیمت استثنایی در اصفهان

برترین و حرفه ای ترین تولیدکننده هواساز در اصفهان

برترین و حرفه ای ترین تولیدکننده هواساز در اصفهاناگر تعریف کلی هواساز را داشته باشیم به این ترتیب است که :برای سرمایش و گرمایش و تازه کردن هوای اماکن عمومی (مانند : ورزشگاه ، سینما ، آمفی تئاتر ، تالار عروسی ، رستوران ، مسجد و موزه و …) یا تجاری (مانند: پاساژ، بانک، تالار بورس، بازارچه و …) یا سالن های تولید کارخانجات و بیمارستان ها و هتل ها و ادرات از هواساز استفاده می شود که بعنوان بهترین روش تهویه مطبوع مرکزی در سطح جهان مرسوم شناخته شده است.

اجزای سازنده هواساز به ترتیب زیر است:
۱- کانال تغذیه
۲- محفظه فن
۳- لرزه گیر
۴- کویلهای سرمایش و گرمایش
۵- محفظه فیلتر
۶- کانال اختلاط هوای برگشتی و هوای تازه
کویل گرمایی هواساز که با آب گرم یا بخار تغذیه می شود وظیفه گرمایش هوا را در ماه های سرد به عهده دارد و کوئل سرمایی هواساز که با آب سرد یا گاز مبرد تغذیه میگردد وظیفه سردکردن هوا را عهده دار است.

فروشنده هواساز به فروش هواساز خانگی و هواساز گرمایشی و همچنین هواساز صنعتی می پردازد. قیمت هواساز ایرانی به عوامل متعددی وابسته است.

تامین کننده انواع هواساز برای سالن پرورش قارچ در ایران

تامین کننده انواع هواساز برای سالن پرورش قارچ در ایراندمپر های هوای تازه و هوای برگشت نصب شده روی هواساز قادرند میزان هوای تازه دریافتی هواساز یا میزان هوای برگشت از مکان مورد تهویه را به هر نسبت دلخواه کنترل نمایند. پیش فیلترهای مختلفی که قابل نصب در بدو ورود هوای تازه به هواساز میباشند از ورود حشرات – خاشاک – ذرات درشت جامد و غیره به درون هواساز جلوگیری می کنند و برای تمیز کردن هوا بیشتر میتوان از فیلتر های کیسه ای، کاغذی، نمدی، رول فیلتر استفاده کرد. فن سانترفیوژ نصب شده در هواساز هد مورد نیاز گردش هوا را تامین میکند و جریان هوا با آرامی و دسیبل مطلوب وارد کانال توزیع شده و از طریق دریچه های ویژه در محل مورد تایید تهویه توزیع می گردد.

فروش هواساز با کیفیت بالا در سراسر کشور

فروش هواساز

هواساز یک دستگاه تامین کننده هوا در یک سیستم تهویه مطبوع می باشد که هوا را مطابق شرایط مطلوب تامین و در فضاهای مختلف توزیع می کند. در یک هواساز هوای تازه و هوای در گردش داخلی با هم مخلوط شده و هوای مطبوع تولید می شود. در یک هواساز، دمای هوای تازه توسط یک سیستم کنترل کننده دما تنظیم و به داخل محیط تزریق می گردد. سپس هوای مطبوع با استفاده از فن و از طریق کانالها و دریچه های تعبیه شده به داخل فضای مورد نظر دمیده می شود.

اکثر هواسازها مدولار هستند و بنابراین قابلیت افزودن قطعات مازاد در صورت نیاز را دارند. یک هواساز معمولاً شامل یک بخش مکش هوای تازه و یک بخش اختلاط هوا، بخش فن شامل محفظه فن و موتور فن، بخش کویل شامل کویل عبور آب، بخش فیلتر و یک واحد کنترل می باشد. یک فن هوای جبرانی یا گردش داخلی، یک کویل حرارتی، یک کویل پیش سرد و یک رطوبت زن از جمله تجهیزات مازاد هستند که معمولاً یک هواساز بصورت درخواستی نصب می شوند.

قیمت به روز هواساز صنعتی در بازار 98

فروش هواساز

اینکه یک فن جبرانی یا گردش داخلی به سیستم هواساز اضافه شود بستگی به ساختمان و وظایف دستگاه هواساز و افت فشار کلی دارد. یک کویل حراتی برای گرم کردن منطقه ورودی یا برای پیش گرم کردن صبحگاهی در فصل سرد سال استفاده می شود. یک کویل پیش سرد جهت استفاده بهینه از آب برگشتی کولینگ تاور بکار برده می شود. جهت تامین نیازهای طبی و یا محیط هایی که احتیاج به رطوبت بالا هست، از یک رطوبت زن در هواساز استفاده می شود.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید