مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اصول طراحی کلین روم داروسازی

کلین روم کلمه ای لاتین بوده و برگردان فارسی آن، اتاق تمیز می باشد. این اتاق به فضایی اشاره دارد که در آن تمامی اقدامات جهت کنترل آلودگی ها صورت گرفته و در این صورت هیچ نوع آلودگی ای به فضا راه پیدا نخواهد کرد. برای مثال می توان به کلین روم داروسازی اشاره کرد که در آن فضایی کاملاً محافظت شده جهت تولید دارو برقرار گشته و اصول طراحی کلین روم نیز تماماً با سبکی مدرن و مطابق با استانداردهای روز انجام می پذیرد.

اصول طراحی کلین روم داروسازی

مراحل ساخت کلین روم

مراحل ساخت کلین روم در این بخش می خواهیم به ذکر مراحل ساخت کلین روم پرداخته و همچنین مواردی را در رابطه با طراحی کلین روم نیز عنوان نماییم که عبارتند از:

  • در مرحله طراحی کلین روم که پیش از ساخت آن انجام می گیرد، باید سیستم هایی را به کار گمارد که در کاهش آلودگی هوا نقش موثری داشته باشند.
  • طراحی باید به گونه ای باشد که امکان نظافت محیط به خوبی و با سهولت هرچه تمام تر انجام بپذیرد.
  • همچنین تحمل دمای بالا یا پایین توسط کلین روم نیز باید وجود داشته و بتوان در هر یک از این شرایط دمایی، کارها را به راحتی انجام داد.
  • رنگ کلین روم ترجیحاً بهتر است که سفید بوده و همچنین به نورپردازی آن نیز باید تا حد کافی توجه شود.
  • برای ساخت کلین روم نیز باید به سراغ نقشه هایی مانند نقشه تاسیسات مکانیکی، تاسیسات الکتریکی و نقشه نما به طور اصولی و توسط مهندسین متخصص صورت گرفته باشد؛ رفت و مطابق با آنها عملیات ساخت نهایی را انجام داد.

مرکز فروش تجهیزات کلین روم داروسازی

مرکز فروش تجهیزات کلین روم داروسازی کلین روم داروسازی یکی از مهمترین کلین روم هایی است که وجود داشته و از طراحی و ساخت ویژه ای بهره برده؛ چرا که این اتاق با ساخت داروهایی که با سلامت انسان ها در ارتباطند؛ سروکار داشته و حتی ورود اپسیلونی از آلودگی می تواند روی داروها تاثیر گذاشته و سلامت افراد را به خطر بیندازد.
به همین خاطر طراحان و سازندگان تمامی تلاش خود را برای ساخت کلین روم داروسازی نموده و از بهترین تجهیزات نیز برای آن بهره برده اند.

حال اگر بخواهیم به ذکر انواع تجهیزات کلین روم داروسازی بپردازیم؛ شامل موارد زیر خواهند شد:

  1. فن فیلتر یونیت
  2. دوش هوا کلین روم
  3. پس باکس
  4. دی پی اس
  5. میز لامینار
  6. مبلمان کلین روم
  7. هواساز

لازم به ذکر می باشد که عرضه این تجهیزات به همراه تعدادی دیگر از آنها در بهترین مرکز فروش کلین روم یعنی مرکز فوق انجام گرفته و از این پس هر نوع سفارش عمده ای که از این محصولات را داشته باشید؛ می توانید با خاطری آسوده و راحتی هر چه بیشتر از همینجا تهیه نموده و به خدمات ویژه پس از فروش نیز دست پیدا کنید.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید