مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت روف تاپ پکیج 20 تن

روف تاپ پکیج یا RTU نوعی از سیستم HVAC است که شامل تمام اجزای مورد نیاز برای تأمین هوای مطبوع در یک واحد مختصر است. واحدهای روف تاپ پکیج معمولاً در کاربردهای تجاری سبک و بزرگ دیده می شوند. آنها با خواص خرده فروشی و صنعتی بسیار محبوب هستند. در این مرکز می توانید آخرین قیمت روف تاپ پکیج 20 تنی را استعلام نمایید.

آخرین قیمت روف تاپ پکیج 20 تن

همه چیز درباره روف تاپ پکیج

همه چیز درباره روف تاپ پکیج واحد روف تاپ پکیج معمولاً یک جعبه فلزی بزرگ است که دارای اجزای زیر است:

  • دستگاه انبساط
  • اواپراتور
  • کمپرسور
  • کندانسور هوا خنک

در اینجا نگاهی به یک واحد روف تاپ پکیج اساسی است:
سیستم های تهویه مطبوع پنجره در واقع فقط واحدهای کوچک پشت بام هستند!

ابتدا هوا از فضا برمی گردد و به واحد روف تاپ پکیج باز می گردد. هوای بیرون نیز گاهی اوقات وارد واحد شده و با هوای بازگشت مخلوط می شود تا هوای تازه تری به فضا بازگردد. از اینجا هوا از طریق قفسه ای از فیلترها حرکت می کند و به کویل خنک کننده ای ادامه می دهد که با اجرای آن بر روی مبرد سرد، هوا را سرد می کند. مبرد با چرخه تبرید استاندارد خنک می شود. سپس هوا از طریق هر دو دمنده جریان پیدا می کند و آن را با شرایط آماده و آماده تحویل به فضا می گذارد. برای تنظیم بیشتر رطوبت هوا برخی از واحدها دارای عناصر گرمایشی کوچک در نزدیکی دمنده ها هستند. در واحدهای روف تاپ پکیج، معمولاً یک تقسیم واضح و عایق در واحد بین سیم پیچ های اواپراتور وجود دارد که هوای برگشت را خنک می کند و سیم پیچ های کندانسور و کمپرسور را که گرما را به اتمسفر رد می کند.

یک ترموستات پایه معمولاً واحدهای روف تاپ پکیج را کنترل می کند. با این وجود، بسته به کاربرد، آنها می توانند بخشی از یک سیستم کنترل پیچیده تر باشند.

همچنین برخی از برنامه های تخصصی برای واحدهای روف تاپ پکیج وجود دارد. به عنوان مثال، ممکن است واحدی در ساختمان وجود داشته باشد که 100٪ هوای بیرون را شرط کند. این بدان معنی است که تمام هوایی که از طریق واحد در حال عبور است از خارج می آید و واحد از هوای برگشتی از فضا استفاده نمی کند. به این واحدهای سقفی بسته بندی شده معمولاً 100٪ واحد هوایی در فضای باز یا واحد هوای آرایش گفته می شود و برای تحقق معیارهای طراحی خود نیاز به عایق بندی بیشتر، قطعات اضافی و انرژی بالقوه بیشتری دارند.

فروشنده پکیج روف تاپ 20 تن

فروشنده پکیج روف تاپ 20 تن پکیج روف تاپ 20 تنی دارای مشتری های خود در سراسر کشور می باشد. اما با توجه به خاص بودن این محصول تنها فروشندگان خاصی برای آن وجود دارد. این موضوع پیدا کردن فروشنده ای را که بهترین کالا را می فروشد کمی برای خریداران سخت می نماید. این مرکز فروشنده پکیج یونیت می باشد و می تواند به شما در انتخاب بهترین نوع این محصول کمک می کند.

آقای بهرامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه تهویه آران انرژی شما را به خرید بهترین محصولات سیستم های تهویه مطبوع دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید